Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 1 hónappal ezelőtt augusztusba...

Fabók István kérdése:

1 hónappal ezelőtt augusztusban dolgoztam keményen a diákmunkán és még nem kaptam meg azt a bizonyos összeget anyukámtól illetve el is titkolta tőlem azt, hogy megjött az a pénz. Mit tegyek???

Figyelt kérdés
Sziasztok arról lenne szó, hogy 19 évesen elkezdtem diákmunkázni 1 hónappal ezelőtt, és az a helyzet, hogy megkaptam volna azt a 174 ezer forintot csak az a helyzet hogy az anyukámnak a bankkártyáján van rajta az a 174 ezer forint és az a helyzet, hogy nagyon eltitkolta azt tőlem, hogy megjött a pénz pedig már valaki állítólag megkapta azt a 174 ezer forintot amúgy az lett volna a jobb meg minden, hogy ha lett volna nekem bankkártyám és akkor én legalább kivettem volna azt a bizonyos összeget és legalább meglenne nekem az a 174 ezer forint, amúgy mérges lettem anyukámra, mert azt mondta nekem ma, hogy az a pénz az a bankkártyán fog maradni de viszont én megmondtam neki, hogy az a pénz az enyém és engem illet nem őt erre azt mondta nekem, hogy azt amit a nyári gyakorlaton csináltam az bőven elég nekem az a 28 ezer forint szóval én nagyon mérges lettem anyukámra mert nem ezért dolgoztam keményen, hogy ne kapjak semmi lóvét hanem azért dolgoztam keményen, hogy megkapjam az a 174 ezer forintot szóval magyarán mondva nem a szarért-húgyért dolgoztam a nyári diákmunkán amúgy tudom hogy már nem anyukámmal illetve apukámmal kéne élnem meg minden de az a helyzet, hogy én nem szeretnék innen elköltözni egy albérletbe, mert én annyira nem szeretem az albérleteket mert az a helyzet, hogy nem is lehet kimenni a friss levegőre na meg persze meg is fulladnék az albérletben de viszont ha lesz rengeteg pénzem, akkor el fogok majd költözni amúgy meg itt jobb élni, mert nagyon jó itt a levegő meg kedvesek illetve köszönnek az emberek nekem ahol lakok úgyhogy itt jobban szeretek élni mint egy zsúfolt szűk albérletbe.

2023. szept. 9. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Vagy nem érkezett meg a pénz vagy anyádnak más tervei vannak a pénzzel.


19 éves vagy. Miért nem nyitsz egy saját bankszámlát?

2023. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de az írásod alapján 5 forintot nem bíznék rád.
2023. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Szomszéd csaj pitbullja megvan még, Pisti?

2023. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

"nem szeretem az albérleteket mert az a helyzet, hogy nem is lehet kimenni a friss levegőre "


Jajjj 😁

2023. szept. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
7%
Mit csinálj? Semmit, ha otthon élsz és nem adsz a rezsibe akkor ő a főnök. Biztos eltette mert kell, szüksége van rá.
2023. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Ne küldözgess provát üzenetet, kérdező!
2023. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Szép hosszú mondat... 🤦
2023. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
#7 én is azt néztem.:')
2023. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de ugy fogalmazol mint egy 4.-es :-D

Biztos 19 vagy?

Talan jobb ha nincs a kezedben ennyi penz.

2023. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Jaj, te szegény... (nem a pénz miatt).
2023. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!