Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a gyereked ejtőernyőzni...

Ha a gyereked ejtőernyőzni szeretne vagy más extrém sportot akarna űzni, akkor támogatnád?

Figyelt kérdés
Olyan sport, ahol sokszor veszélyben lehet az élete.

2023. szept. 10. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem támogatnám,🍵
2023. szept. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Nem csak azért nem mert féltem az életét, hanem mert anyagilag sem bírnám. Az ilyen extrém sportok igen drága szokott lenni.
2023. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, elküldtem az 1-et, szóval nem támogatnám, de nem is akadályoznám. Pénzt biztos, hogy nem adnék rá, egy vasat sem. Nem bírná el a lelkiismeretem, ha valami baja esne, hogy még én fizettem.
2023. szept. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Támogatnám, és az anyagi lehetőségekhez mérten anyagilag is. Ha fejébe vette úgyis fogja csinálni, akkor meg már jobb ha tudok róla. És ha támogatni is tudom, akkor meg jobb felszereléseket tud venni és nagyobb eséllyel ússza meg a dolgot, mint valami "ismeretlen vacakkal". Bár nálunk nem ejtőernyőzik mást csinál, de így támogatjuk.
2023. szept. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Hát inkább megpróbálnám támogatni mintsem titokban csinálja.
2023. szept. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Támogatnám.

Lelkileg is és helyzetemtől függően anyagilag is.


Én is ejtőernyőztem, igaz tandem volt, eddig 4x. Életem legjobb élményei.

Ugrottam bungee jumping-ot is, minden nyáron parasailing-olunk. Vadvizi evezésen is voltunk nem 1x, volt hogy mellettünk halt meg egy srác.

Férjem kite-ozik.


Szóval tuti támogatva lenne.

2023. szept. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Ki van zárva. Túl sok tragédiáról tudok ahhoz, hogy ebbe belemenjek.
2023. szept. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Felnőtt ember, azt csinál, amit akar.


Gyerekként? Nem, mert költséges hobbi.

2023. szept. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Én apám is csinálta, én is terveztem, tehát nem lenne kifogásom. Ki nem fizetném, nem írnék alá semmit, de ha 18 felett csinálná, lehet csatlakoznék is hozzá. Olyan szinten támogatnám, hogy mehet a kocsival oda, ahol végzi ezt a dolgot.
2023. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Én fehér cápákkal merültem. Nem a veszélytől féltettek mert dedós korom óta azon az elven neveltek hogy " Csinálj amit akarsz de ha egy fogad odalesz, akkor egy másikat én verek ki". Inkább sznobizmus jogcímén közösítettek ki hogy marhaságokra költök így vagyonokat
2023. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!