Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen (új) hobbit válasszak?

Milyen (új) hobbit válasszak?

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék valami újat, vagy akár több újat kipróbálni. milyen hobbit ajánlotok? 15/L

eddig már jártam bútorfestészetre, úszni, kosarazni. jelenleg cserkészkedem, néptáncolok és ha jó az idő, akkor biciklizem, télen meg snowboardozom

gondolotam már íjászatra, falmászásra, terepbicajozásra (bár ezt nem tudnám hogyan kéne elkezdeni). és kipróbálnám az ejtőernyőzést, bungee jumpingot, gördeszkázást, íjazást.

úgy vagyok vele, hogy egyszer összeírom a listát, majd meglátom, azért kellenének még ötletk. igazából mindenben benne vagyok, legyen akármilyen extrém, vagy kapcsolódjon a művészethez, bármi ami leköt. és úgyis jön a nyár, lesz elég időm :)



2016. febr. 22. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Tessék. Nyárra.


[link]

2016. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jól hangzik, de nem táborra gondoltam. hanem amit akár hétköznap is csinálhatok.
2016. febr. 22. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Jogos, de jobb előbb megtanulni hogy hol lakik a Jóisten mint később, aztán lehet kedvet kapsz valami kapcsolódó dologhoz, pl túlélőtűrák, lövészet, hegymászás, stb.
2016. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túra,futás vagy cosplay
2016. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lovaglást mindenképp kipróbálnám a helyedben.
2016. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!