Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Otthon élő 20+ évesek, mik a...

Otthon élő 20+ évesek, mik a legnagyobb konfliktusforrások a szüleitekkel?

Figyelt kérdés

2023. szept. 14. 19:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
hogy takarítani kell
2023. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

30-as vagyok, de válaszolnék. A takarítás, de ebben igazuk van. Én sem érzem jól magam a kupiban, mégis nehezemre szokott esni a takarítás.

Más probléma nincs. Fizetem a saját részemet, azt csinálok amit akarok igazából, csak a takarítással van probléma.

2023. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Köztünk nincsenek konfliktusok. A szüleim normálisan beszélnek velem, nem ordibálnak, nem csesznek le mindenért, én elpakolok magam után, segítek nekik ha szólnak... de kíváncsi lennék milyen konfliktusok vannak másoknál.
2023. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Hármas attól hogy normálisan beszélnek és nem ordibálnak, még lehet konfilktus az emberek között. Meg kell beszélni. Csak van akivel nem lehet.
2023. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

Én csak félig élek még otthon, egyetemista vagyok és heti egyszer járok haza (általában hétvégén). Állandó vitatéma, hogy rendetlenség van a szobámban, és hogy éjfélig-egyig ébren vagyok és filmezek, olvasok (!), vagy hasonló. Szerintem nevetséges, hogy ilyeneken kiakadnak, bulizni sosem jártam el, vajon ahhoz mit szólnának?

#3,4 Mi sem kiabálunk egymással, a konfliktus és a vita nem egyenlő a fejetlenül üvöltözéssel (legalábbis nem mindenkinél)

2023. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon semmi, enyém az emelet, apám lakik lent, néha ideológiai vitákba akar belerángatni, de már nem hagyom magam. Anyámnál szoktam még lenni néhány napot, ott azon veszünk általában össze, hogy hogy nézek, mikor sóhajtok, xy rokonnak miért mondtam azt, amit, de az sem az együttéléssel kapcsolatos...
2023. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem élek otthon, ennyire egyszerű
2023. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Hetes akkor minek szóltál hozzá a kérdéshez?
2023. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%
8as.Mert úgy volt kedvem.De ez neked miért probléma ?
2023. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
"Ki ette meg az utolsó adag xy-t? "
2023. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!