Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miképp tudnám valahogy bevalla...

Miképp tudnám valahogy bevallani szüleimmnek, elvesztettem komolyabb okostelómat?

Figyelt kérdés

Fullos telók voltak méghozzá. Múltkor annyi történt, hogy "mindenkivel előfordul ilyen", a következőre jobban vigyázok. Viszont, gyanúm.. hogy nem gondolták a telefon is három hétig fog tartani csak .


Hét napot bírt míg elvesztettem az elsőt utána a másikat is elvesztettem..


első samsung salaxy s22 Ultra 5g-s és 256gb belső tárhely a második samsung galaxy s23 5g szintén és 256gb ugyanúgy...



2023. szept. 19. 17:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
97%

Apu, anyu ne haragudjatok, elhagytam a telefonom.


Már kétszer bebizonyosodott, hogy nem figyelek eléggé, és tudom, hogy nem olcsó, inkább nem kérek karácsonyra mást, csak egy másik telefont, de nem kell csúcskategóriás okostelefon, elég valami olcsóbb. Ha drágábbat akarok később, mert ez ciki lesz, akkor megspórolom magam az árát és jobban vigyázok is majd rá, mert tudni fogom, nem könnyű az árát megkeresni.


Amúgy mi van ha azt fogják gondolni, hogy eladtad őket? Ennyire felelőtlen nem lehetsz, hogy 3 hét alatt kétszer ugyanazt a hibát kövesd el!

2023. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%

Odaállsz eléjük és közlöd a tényt, ismét felelőtlen voltál. Ha mindegy "ojmindegy" szüleid vannak, kapsz újat. Ha józanul gondolkodnak, vesznek egy 2000 forintos tescósat neked.


Olyan sokféleképpen nem lehet ezt elmondani. Úgyis kapsz megint egy csúcskategóriás telefont, akkor meg nem tökmindegy? Eddig sem sikerült megtanítaniuk, hogy vigyázni kellene az értékeidre, akkor miért pont most kapnának észbe...

2023. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
93%
Nincs rajta biztosítás? Legalább a másodikra kellett volna már kötni.
2023. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
96%
Hát látod, ezért nem érdemelted meg a másodikat sem. Fogalmad sincs, mi az, hogy felelősség. Most jön, hogy de nekik nem teher...
2023. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
97%
Én lennék a szüleid nem lenne másik telefonod amíg nem keresnéd az árát diákmunkából például.
2023. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen mindegy, csak mond el gyorsan és tényszerűen és kérj bocsánatot. Úgyis megtudják, ha majd nem tudnak felhívni. Onnan meg már rajtuk áll, hogy hülyék-e annyira, hogy vegyenek egy harmadikat is, vagy kapsz egy gagyi nyomógombosat, csak úgy próbaképpen, hogy az tovább kitart-e.
2023. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
94%

Kapnál egy régi típusú, párezer forintos telefont és azt használhatnád addig, amíg saját magad össze nem gyűjtöd a pénzt egy újra.

Mondd el tényszerűen, nem kell nagy bevezető.

2023. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

1

Azért nem fogom ezt mondani, mert tudják, hogy nem gondolnám komolyan. Karácsonyig még több hét van, addig nem bírom telefon nélkül és az olcsóbb telefonok nem is tetszenek annyira. Nem elkényeztetett vagyok, csak vannak bizonyos igényeim.


6

És mégis mikor diákmunkázzak 16 évesen? Év közben örülök,ha van pár napom pihenni,a szünetekben vagy külföldön vagyok, vagy pedig a barátaimmal, barátnőimmellógok, nem fogok a negyven fokos melegben dolgozni, amikor nincs rá szükségem. A diákmunkát nem az olyanoknak találták ki, mint én.

2023. szept. 19. 17:38
 9/63 anonim ***** válasza:
91%

Ezt hogy sikerült összehozni? Nyomkövetés vagy valami? Google fiókba nem voltál bejelentkezve? Azért ehhez nagyon nagyon hülyének kell lenni. Vagy hazudsz és eladtad őket és valami kamu indokot keresel. Esetleg valaki a közeledben lenyúlta az elsőt, látta, hogy hülye vagy, nem keresed, rendőrségen nem jelentetted, csak fater puszira vett újat, szóval lenyúlta azt is.

Na melyik?

2023. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
97%

Dolgozhatsz már most is.


Ki tudnád bírni egy egyszerű telefonnal is. Mert az iskolában nem kell használnod, otthon meg gondolom van laptopod, géped, tableted netezni. 16 évesen ne legyél olyan részeg, hogy azt se tudd, hol hagyod a holmid. VAgy ha ennyire nagy vagy, hogy piálsz, akkor legyél nagy a munkához is.

2023. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!