Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnék venni egy Xbox...

Szeretnék venni egy Xbox Series X 1TB-t de hiányzik még 50 ezer forint. Anyu azt mondta kipótolja a pénzem, ha visszavágom a körtefát. Én viszont félek a magasban, nem merek létrára mászni, mert szédülök, de ő ezt nem tudja. El merjem mondani neki?

Figyelt kérdés
De félek, hogy azt hiszi, csak kifogásokat keresek.
2023. szept. 26. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenkor fát metszeni?
2023. szept. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Anyunak mondd meg, inkább magyarból hozol ötösöket, adjon azért célprémiumot.

A körtét tél végén kell metszeni, jobb ha nem nyúltok hozzá.

2023. szept. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Jobb, ha olyan nyúl a fához, aki ért hozzá, szóval szerintem ez a vonal nem oké.
2023. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Nyilvánvaló kamu.

A körtefát (és általában a gyümölcsfákat) nem ilyenkor kell metszeni.

2023. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

:D àss a faalà hogy alacsonyabban legyen :D

Nem ilyenkor kell na ès a màsik nem hiàba vannak szakemberek erre..na de ha nem a termès a cèl csqk hogy falegyen akkor csak kaszàljàtok a fát…

Ha van fa gondolom van udvar esetleg kert?

Dolgozz ott meg a lòvèdèrt

2023. szept. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Elég fura, hogy anyukád az évek során még nem jött rá, hogy szédülsz a magasban.

Ne csak azt mondd, hogy nem tudod megcsinálni a metszést, hanem ajánlj fel helyette valami mást, pl. valami házimunkát. Akkor biztosan nem hiszi, hogy kifogásokat keresel.

2023. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
Három féldeci után már én is szédülök a létrán. Tanácsom az, hogy igyál kevesebbet.
2023. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D Jó órabér lenne hol az a fa megmetszem én még ha nem is kell ilyenkor, vagy ki is vágom, ja de akkor nincs xbox :D
2023. szept. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!