Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom miért titkolja hogy...

A lányom miért titkolja hogy nálla 20 évvel idősebb pasival jár?

Figyelt kérdés
2023. szept. 26. 11:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Röhej ez az oldal, valaki írta hogy kamu és felpontozták, erre tovább válaszoltok. Ennyi buta embert! Normális szülő nem ír így az biztos. Ha meg buta, akkor ez a válasz a kérdésre.
2023. szept. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Szerintem ő ezt azért nem meri felvállalni de nem csak miattad, hanem a társadalomban kialakuló
jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi előző voltam elrontottam elnézést kérek!



Kérdező! Arra esetleg nem gondoltál, hogy lehet nem kifejezetten miattad, hanem társadalomban kialakuló negatív vélemény, és az előítélet miatt nem meri vállalni nyíltan ezt a kapcsolatot? Ha a lányodat nem is szólják meg olyan durván ám akivel kapcsolatban van, azt az embert esetleg a társadalom megbélyegzi mindenféle perverz hadd ne írjam ide miféle....embernek.


. F.

jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!