Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezért rossz anya vagyok,...

Ezért rossz anya vagyok, rossz példát mutatok?

Figyelt kérdés
Sokszor nagyon önzőnek érzem magam. Két lányom van. 9 éve nevekem őket egyedül. 10 és 17 évesek. Egyedülállóként nagyo nehez, főleg hogy apa nincs a képbe. De nem is ez a lényeg, minden tőlem telhetőt megteszek, megveszek nekik. Jól neveltek, büszke vagyok rájuk meg magamra, hogy két ilyen csodálatos gyereket sikerült egyedül nevelni...DE...úgy érzem semmim nincs. És mert ezt érzem, rohadt szarul érzem magam. Apró dolgokra gondolok. Ha végre félévente 1x sikerül vennem magamnak egy normális 2000 ftos sampont vagy tusfürdöt, akkor az rohadt rosszul érínt ha használják. Példa nekik babát vagy dmest veszek, nagyin szeretik a különböző illatokat. Én nagyon niveas vagyok, de mivel drága csak ritkán ajándékozom meg magam ilyesmivel. Ha eldugom előlük, rossz érzésem van. Állandóan kőrmöt festenek. Kaptam szülinapomra minőségi drága körömlakkot. Elhasználták, a szép átlátszó lakkom tacsra vágták. Ne értsétek félre, nem sajnálom tőlük. Megveszem nekik is, csak a középár kategóriát általában mindenből. Úgy érzem semmi nem marad nekem ami ENYÉM. A nagy a ruháimat hordja, alig van ruhám, nekik vásárolok, én meg amiket kapok vagy 100 évesek. Minden pillanatom, lélegzetem körülöttük forog, ők az életeim. De így higy ilyen apróságokat sem tudhatok sajátomnak, kicsit rosszul esik. Vagy csak totál bolond vagyok, hogy ezen agyalok???
2023. szept. 27. 06:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
De ha berakod a közösbe, akkor most miért probléma, hogy használják? Vagy csak en nem értem??
2023. szept. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
94%

"Szerintem félre lettem értve. Ha ott hagyok egy sampont, akkor megkérdezik, hogy használhatják-e."

Te erre meg azt mondod, hogy "Nem, ez az enyém. A tiéd itt van *rámutat a polcra*. Elárulnád, hogy mi olyan marha bonyolult ebben??

2023. szept. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Pl. "Ha végre félévente 1x sikerül vennem magamnak egy normális 2000 ftos sampont vagy tusfürdöt, akkor az rohadt rosszul érínt ha használják."


Ezen nincs mit félre érteni. Úgy írtad ahogy. Tanulj meg fogalmazni

2023. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem értelek..azt írtad megkérdezik, meg beleteszed a közösbe és azt használják..ne haragudj de senki nem gondolatolvasó, honnan kéne tudniuk hogy te úgy csinálsz mintha közös lenne, közben meg nem úgy gondolod? Rakd külön, mond meg hogy az a tiéd, mi ebben a bonyolult? Sokkal jobb mint amit most csinálsz, ez baromira nem egyenes, előbb utóbb úgyis észreveszik hogy frusztrál.
2023. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
91%

Bár nem értem a SAJÁT ruhádat, hogy lehet betenni a KÖZÖSBE 🤣🤣🤣 a szennyeskosáron kívül... azt feltételezem nem együtt mossátok...


Mivel mindenki írta, hogy egy idióta vagy próbáltad menteni a menthetőt hogy mindenki legyen hülye csak te nem.. valószínű ez van otthon is azért csencselik el a dolgokat.

2023. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Vazul65 ***** válasza:
Urizálnak, onlyfans érettek.
2023. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!