Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek ilyen még az anyja?

Kinek ilyen még az anyja?

Figyelt kérdés

Végülis nem tudom hogy minek írom le. Csak jól esik végre más embereknek is elmondani.


Anyámnak IRTÓ rossz személyisége van. Arra törekszem hogy soha ne legyek olyan mint ő. Hogy semmiben ne hasonlítsak rá.

Nyugodt lány vagyok. De ha ő elkezdi a hülyeségét,az olyan szinten fel tud idegesíteni hogy azt nem tudjátok elképzelni.


Nem emlékszem már annyira hogy kicsiként milyen volt a kapcsolatom vele. De akkor se volt valami nagyon fényes.


1. pont

Suttogni kell a házban mert hallják a szomszédok. És kitudja mit pletykálnak össze.

Ezzel úgy fel tud húzni.

Ha már egy kicsit hangosabban mondok valamit "Nézd meg hogy ordibál. Úgy hallja mindenki. Na ezért hagylak itt titeket" Mindig ilyeneket mond. Miközben a kutya se hallja amit beszélünk.


2.Itthagylak

Ha valami felidegesíti akkor rögtön ezzel jön(is)

Nagyszerű példa a mai eset. Nem bírja megérteni hogy egyedül is eltudok már menni busszal a suliba. Megint jött a szokásos kiabálok veled. Aztán berohant a szobába hogy ő megy el.


3. Üti magát

Általában mindezek mellett elkezdi ütni a fejét. Vagy ha úgy van a falat. Vagy a szekrényt.


4.Nem hiszi el

Folyton azt fújja hogy pl ha fel kell hívni az orvost,de nem adnak időpontot,akkor rendes bizonyíték kell hogy:De ő hívta őket. Mert hogy apám ha hazajön el se hiszi.

BORZASZTÓAN rossz a személyisége.

Százszor elmond valamit.

Olyanokat mond hogy ő fél apámtól. Pedig semmi félnivalója nincs. Csak hülye.


Meg ilyen veszekedésekkor midig azt fújja hogy apám nem is szereti. Meg hogy "nőcikézik" Ami persze nem igaz! Csak hát...anyám

Elkezd átkozódni. Ő átlát a szitán.


Apám a Plessben dolgozott. Viszont lassan bezár a gyár. Így leadtak szinte mindenkit. Anyám eleve nem dolgozott a háta miatt. Meg van egyéb szív meg ilyesmi baja. Mindegy.

És anyám olyanokat beszél hogy apám biztos magában olyanokat gondol hogy:anyám direkt nem megy dolgozni. Meg hogy "jaj a rákos xy(nem írok nevet) csak otthon ül"


Meg ha veszekedünk,nekem van igazam és ő szaladgál ki a kisházba. Meg ő mondja hogy fel akasztom magam.


Én egy viszonylag vidám ember vagyok. Hívő. Hiszek a boldogságban,szeretetben. De mikor anyám elkezdi a hülyeségeit,na akkor nagyon rámjön hogy na én most megölöm magam.


És még csodálkozna rajta hogy nem bírom neki kimondani hogy:szeretlek.

Alig várom hol elvégezzem a sulit. És elhúzzak innen. Így is azon gondolkodom hogy átmegyek kolis suliba.


Bocsánat hogy ilyen sokat írtam. De kicsit jól esik.



2023. okt. 3. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Akkor mi is a kérdés? Kipanaszkodtad magad, ez oké. Amúgy tuti van másnak is hasonló anyja.
2023. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Én nem anyuval éltem, de ismerős a helyzet.

Utáltam otthon''elni. Egy embert szerettem úgy igazán, neki még a természete is jó volt, jó volt hogy ott volt velem. /Már meghalt. De a többi... minden nap veszekedés, ordibálás. Volt hogy majdnem egymásnak mentek. Engem lelkileg zsaroltak, csesztettek, bántottak. A másik gyereket is terrorizálták, kiskorában enyhén fizikailag most már "csak" lelkileg.

A gondolkodásuk, mint egy öt évesé. A viselkedésük egy öt éves gyerek és egy hárpia keveréke. Merő rossz indulat.. ja és én próbáltam figyelmeztetni hogy ez nem épp a legjobb út, hát persze hogy összeesküvés elmélet lett belőle. 🤦🏼‍♀️

Így idősebb fejjel már látom hogy sokszor miért viselkedtem úgy ahogy. Most is vannak még enyhe kirohanásaim, de nem vészes. Legtöbbször menstruáció közeledtével leszek idegesebb még utána. Kamaszkoromban én is ütöttem magam. Így vezettem le a dühöt és a fájdalmat.

Hogy mit javaslok? Hogy amint van lehetőséged menj el. Amióta eljöttem sokkal jobb életem van.

Tudom, tudom van bőven helyesírási hiba ebben a szövegben, de most lusta vagyok javítgatni.

2023. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Dettó. Csak nekem nem hagyja, hogy szexeljek barátnőmmel.
2023. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:
81%

"A viselkedésük egy öt éves gyerek és egy hárpia keveréke. " - igen, dettó mintha az én anyámról írnál.

Szerintem az a bajuk, hogy egyrészt nincs életük, ha van is munkájuk, az nem elégíti ki őket, másrészt eleve ilyen idegbeteg személyiségek. És ami szar, hogy ahogy idősödnek, egyre rosszabb lesz, na meg a klimax, jaj.

A távolság fog nektek is jót tenni kérdező, addig meg ne vedd magadra a hülyeségeit. Próbáld meg azt a kolit, ha van rá lehetőséged, nekem anno megváltás volt.

2023. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A 4-es tök badarságot állít a magas IQ-jával. Igenis éljetek együtt, a 4-es meg széglje magát, élvezzen másutt az a ork . Fekete
2023. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
80%
5. Mégis miért kellene együtt élnie egy olyan emberrel, aki folyton basztatja?
2023. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
enyém nem
2023. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
6, ez a gyakori, itt sok minden abnormális. Csak azt tudnám néhány válaszról hogy vajon komolyan is gondolják e🤷🏼‍♀️
2023. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem anyukádnak vannak mentális problémái is, enyhén paranoid azok alapján amit leírsz (meghallja a szomszéd, bizonyíték kell, apád miket gondol, üti a fejét stb). Szerintem ideje hogy segítséget kérjen mert csak rosszabb lesz.
2023. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom anyukádnak milyen betegsége van mentálisan és megtippelni sem érdemes.

Törekedj arra a jövőben, hogy mielőbb jó messzire tudj költözni (másik iskola, kolesz bármi)

2023. okt. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!