Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyereketek segítséget kérne...

Gyereketek segítséget kérne ilyen körülmények között. Támogatnátok őt?

Figyelt kérdés

Havonta adunk lányunknak 15ezer forint zsebpénzt. Ebből ezt arra költi ami neki kell, szüksege van(ruha, smink, parfüm). El akar menni egy bálra lesz a következő hónapban és viszonylag egy drága ruhát szeretne viselni majd. kerekítve 23 ezer forintja maradt, de hiányzik még 5ezer. Azt kívánná, hogy ezt a zsebpénzt most hamarabb adjuk neki emiatt, majd következő hónapban a 10ezret adjunk neki.


Ti támogatnátok, segítenétek ebben?



2023. nov. 1. 09:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Igen határozottan finanszíroznám és támogatnám!


Persze, ráadásul azért is mert nem extra pénzt kér hanem vissza is adná a különbözetet, tehát csak előleget kér. :)


Viszont azért elmondanám neki, hogy megértem ezt az egyszeri kívánságát.

2023. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Egy nagyon korrekt ajánlatot tett - szívesen belegyeznék és tartanám a megegyezési dolgokat.


Nincs minden hónapban bál, nem kell minden hónapban költséggel kalkulálni.

2023. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Simán. Pont, hogy tud is már számolgatni, és ráadásul előpénzt, "foglalót" kér. Nincs egyáltalán annak semmi jele ebben a dolgogban, hogy rendszert csinálna belőle.
2023. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy hülye vagyok, de én kipótolnám a ruhára valót és nem vonnám le azt az 5 ezret a kövi zsebpénzből. Elvégre ez csak egyszeri alkalom.
2023. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Megvenném neki a ruhát, mert nem vagyok sóher, ezen kívül mert látom, érti a pénz értékét. :), nem elszórja hülyeségekre.
2023. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Simán.
2023. nov. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

4


Megvennénk neki persze ha lenne rá pénzünk és akkor vissza se kérnénk. Csak sajnos be kell osztani az anyagiakat.


Illetve nevelési célzatból is, ahogy valaki írta. Megtanulja nem szórni a pénzt össze vissza, ezért jó szerintem is az 1 es válasza, mert kiemelném, hogy egyszeri alkalom.

2023. nov. 1. 09:32
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, értem - 5-ös voltam, aki azt írta, megvenné.


De mindenképpen jó, hogy már tudja, a pénz értékét - nem jó, hogy azért, mert nektek is kevés van, de legalább felnőttként nem b...a el (remélhetőleg).

2023. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Persze.
2023. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Ügyes làny

Èl a kamatmentes hitel lehetőségèvel🙂

2023. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!