Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Telefonszámlabefizetés követel...

Telefonszámlabefizetés követelése a gyerekektől normálisnak számít?

Figyelt kérdés
A gond sajnos az, hogy sosem voltunk tehetős család, főleg a szüleim válása után. Anyukám azóta folyamatosan rajtam hajtja be a telefonszámlát. Úgy, hogy még nincsen keresetem, viszont apukámtól szoktam zsebpénzt kapni, ebből elvárja, hogy rendezzem az egész család telefonszámláját. Sokszor megtettem már, de most az egyszer nem, és egyből én vagyok a rossz ember. Semmirevaló és egyebek a kitűnő tanulmányaimmal. Sajnos már pszichiátriai beutalót is kaptam, leginkább az anyukám felőli családom miatt. Bementem volna, de anyukám ezt is ellenezte, pedig már nagykorú vagyok. Teljesen kilátástalan vagyon, ugyanis már olyanokkal fenyegetőzik, hogy kitesz engem és a tesómat a házból, ugyanis neki van egy párja, akihez bármikor tud menni. ( Nem élnek együtt, de az idő nagy részében nála van. ) Szerintetek mit csináljak? Egyre jobban érzem, hogy ez a toxikus környezet a káromra fog menni.
nov. 17. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg, hogy maximum a magadét fizeted. Az jogos, a többit oldja meg mindenki magának.
nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel teljesen egyetértek.
nov. 17. 17:45
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

A vonalast mondjátok le, a mobilját meg fizesse mindenki magának.

Ilyen anyától nem csodálom, hogy pszichiátriai problémáid vannak.

nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, pontosan hány éves vagy?
nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Tehát nagykorú vagy és nem dolgozol? Miért nem dolgozol?
nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Az "egész család" mit takar? A testvéredét/testvéreidét is te fizesd?? Anyád nem kap utánad gyerektartást? A tesó(k) nem kap(nak) zsebpénzt? Honnan tud anyád a zsebpénzedről? És miért tud róla?
nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

#6 Te agyhalott suttyó! Nem hiszem el, hogy semmi reális eset nem fordul meg a fejedben arra, hogy mégis mi a túrós faxért nem dolgozik egy nagykorú! Nem lehet, hogy ne adj isten nappalis tanuló? Akár középiskolás is lehet, bmeg. Tudom, hogy ezen az oldalon "egy felnőtt ember addig függ a másik felnőttől, amíg akar" meg "nem kötelező tanulni", meg amiket szoktatok írni másoknak, de jó lenne, hogy ha te és a hozzád hasonló gyökerek használnák az agyacskájukat. Bár gondolom azért nem teszitek ezt, mert nincs mit használni...


Kérdező! Nem, nem normális. Ha dolgozó felnőtt lenne se lenne normális, hogy mindenkiét te fizeted.

nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
#7 vagyok, bocs, a válaszom eleje az 5-nek szólt.
nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
Rendben 7es mindenképp értékelem ezt a felsőfokú bunkóságodat.Úgy hiszem hogy én nem személyeskedtem veled, teljesen indokolatlanul kelsz itt ki magadból.Nyugtatózd magad mert idegbeteg vagy.Nem írta hogy tanuló lenne 🤷‍♀️ Akkor meg ha nagykorú lennék én dolgoznék.
nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Költöz apádhoz anyád nem normális ilyenkor az legnagyobb hiba hogy, probálod meg érteni egy beteg ember gondolatait.Ki rakni nem tud a házbol ha apádnak is van része benne.Meg ha ki akkar rakni csak költözés marad ilyenk gyereke se lehetne egy normális világban.De sajnos az idota társadalmunkba nők nevelhetnek gyereket akiket a nő birok az anyákhuz rendelnek.Hiába alkalmasab az apa a nevelésre.
nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!