Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy férjem 18 éves fiánál, akinek önálló lakrésze van a házban nekem kellene takarítanom, mikor nem ismer el engem az apukája házastársaként és még köszönni se nagyon köszön nekem?

Figyelt kérdés

nov. 24. 17:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene nála takarítanod?

Akkor sem a te dolgod lenne, ha jóban lennétek.

nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha van önálló lakrésze, akkor gondolom annak a fenntartása az Ő saját feladata, hiszen az az ő saját, önálló lakrésze. Ha sajátja, akkor ő is takarítson. Meg amúgy is, szerintem alap, hogy a gyerek kitakarítsa a saját szobáját.
nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Mondanám neki hogy takarítson maga, vagy keressen takarítónőt, én max akkor vállalom, ha 20ezret fizet óránként.
nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Ki szerint kellene takarítanod nála? A fiú szerint? Hát így járt. Nem takarítasz nála és kész. Ha az apja szerint, akkor meg nem csoda, hogy nem tisztel a fiú, mert látja, hogy cseléd vagy.
nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%
Semmi véleményem nincs, mert semmi közöm hozzá. Ezt neked kell megbeszélned a férjeddel.
nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Lófütyi a seggébe a gyereknek.

Én a férjem gyerekének még csak nem is főztem, mivel bunkó volt és nem is akart változtatni. Ne legyél csicska. Apuka meg ne legyen puhapöcs, igazítsa el a fiacskáját.

nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért " kell " ?
nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha a kedves párod nem áll ki melletted, akkor ez egy rossz újrakezdés volt. 18 évesen már senki ne várja el, hogy majd mások takarítanak nála, pláne ha önálló lakrésze van. Tanítsd meg az alapokra, aztán moshatod kezeidet.
nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sajátod lenne, akkor sem kellene.
nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A saját fiaim szobáját se takarítom. Tizenéves kortól az ő dolguk. Alsós korukban közösen csináltuk, akkor megtanulták hogy kell.
nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!