Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem szomorú, hogy bizonyos...

Nem szomorú, hogy bizonyos szülők csak addig látjak el a gyereküket, míg fel nem nőnek, utána oldják meg a problémáikat?

Figyelt kérdés

Sajnos a páromnak is ilyen nárcisztikus szülei vannak. Gyereküket éppen kilakoltatják, a gyerekre meg rám marad az egész költözés. A szülők a fülük botját nem mozdítják, szerintem az sem érdekli őket, hogy én, a párjuk finanszírozza a költözést.


Vélemények? Más is ismer ilyen toxikus szülőket?



nov. 25. 21:43
1 2
 1/18 anonim válasza:
90%
Azért a körülmények pontos ismerete nélkül nehéz bármit mondani. Normál esetben valóban nem szokás és nem szép dolog, ha nem egy semmirekellőről van szó.
nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Egy felnőtt " gyerek " menjen el dolgozni és tartsa el magát.
nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Te miért finanszírozod ezt?
nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3) külön él és dolgozik évek óta
nov. 25. 22:35
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha külön él, akkor hogy lakoltatják ki ?
nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
ja bocs, nem jól értettem amit írtál, úgy értelmeztem, hogy a szülők kidobják. 6# vagyok.
nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem, hanem a tulaja mondta fel a szerződést a legrosazabb időpontban. Friss kapcsolat viszinylag, de rajtam kívül senki nem segíti.
nov. 25. 22:45
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Volt osztálytársnőmet rakta ki az apja, miután nem ment dolgozni diploma után, mondván kevés neki a fizu, és annyiért nem ül egész nap egy irodában. Pedig a lány választotta a szakot. Ezek után 1 év múlva még az eljegyzést is felmondta egy sráccal, és erre az apja kirakta. Na nem az utcára, kapott pár hónapra egy albérletet, meg havi pénzt, majd elzáródott a pénzcsap. És milyen érdekes, egyből jó lett neki az irodai 8 óra meló.
nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Otthonról kirakni a #9 által leírt esetben oké.


Ha akut módon bajba kerül, és a kérdező erre gondol, hogy felmodta a tulaj az albérletet, hát ott fura, hogy a szülőnek nem jut eszébe segíteni.

nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!