Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek? Felnevelsz...

Mit tennétek? Felnevelsz egyedül 3 gyermeket, az életed rámegy, több helyen dolgozol, hogy mindenük meglegyen! Felnőttek, 30 év körül van mindegyik.

Figyelt kérdés

Továbbiakban ugyanúgy dolgozol, csak most már magadra szeretnéd költeni, élvezni az életet, nyaralni járni, bármit megvehetni ha úgy van kedved.

Vagy úgy gondolod, életed végéig a gyerekeidre kell költeni, miattuk kell akár plusz munkát is bevállalni?


2023. dec. 5. 10:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Első.
2023. dec. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%
Keresnék egy partnert magam mellé.
2023. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
34%

Attól függ, hogy milyen helyzetben vannak a gyerekeid anyagilag.

Oszintén kell elmondani nekik a vágyaidat, és õk biztosan elfogadják.

2023. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%

Felneveltem, felnőtt emberek, dolgoznak, ha nem tudnak boldogulni vagy a pénzt beosztani, az már nem az én bajom.


Lehet lepontozni, a szülő nem azért csinál gyereket, hogy aztán 30-40x évesen is őt pénzelje, tartsa el, stb.

2023. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Valamit nagyon elcsesztem, ha 30 fölött is rájuk kell pénzt keresnem.
2023. dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Az a tapaztalat, hogy aki mindent, szó szerint mindent feláldozott a gyerekeiért, az ilyenkor sem fogja a maga érdekeit nézni. pedig kellene.
2023. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%
a kérdésben szereplő hisztis vénasszony nyugdíj után is három helyen fog dolgozni, és elárasztja a három gyereket nekik nem kellő tárgyakkal, majd zaklatja őket és sír mindenkinek, hogy őt elhanyagolják, mert a fent nevezett gyerekek merészeltek felnőni, és saját életet élni, ahelyett hogy anyucit, az Áldozatot csodálnák egész nap.
2023. dec. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem közel 30 meg 25 évesen sem kellene már a gyerekedre költened söt takarítanod, sem főzni sem kötelességed..Valamit elronthattál ha még költekezned kell rájuk..Nincs munkájuk? Otthon laknak még veled? Pl ha igen az se normális 30 évesen..
2023. dec. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell rájuk költened? Mármint ha esetleg az egyik gyereknek olyan betegsége van, akkor értem, amúgy meg nem. Felnőtt ember, sokan már a huszas éveik elején önfenntartók és nem kapnak segítséget a szülőktől.

Most már dőlj hátra, a kezdőlökés megvolt nekik, éld az életed.

2023. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt, önálló gyerekre nem kellene költeni.
2023. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!