Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Huszonéves otthonlakó fiatal...

Huszonéves otthonlakó fiatal vvagyok és a szüleim patáliát rendeztek, nem engedtek el szilveszterezni, ez rendben van szerintetek?

Figyelt kérdés
Meg sem merem mondani, annyira gáz, inkább mást találtam ki. Miközben azt sem tudják a bátyám éppen merre furikázik a csajával a kocsival, amit ők vettek neki. Neki nem baj.
dec. 31. 16:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
98%
Miért hagyod hogy ennyire bekorlátozzanak felnőtt létedre? Van saját kereseted?
dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Huszonévesen nem engedtek? Engedélyt kértél?
dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Nem az ő pénzükből lett volna, de nincsen saját keresetem. Közöltem, hogy elmennék és úgy tettek, hogy azt is megbántam, hogy megszülettem, kezdve azzal, hogy akkor haza se jöjjek többet, kidobunk. Ők 3-an odamennek ahova akarnak, én nem.
dec. 31. 16:47
 4/42 anonim ***** válasza:
87%
Ez csak ürügynek hangzik. Nincs valami, amiért egyébként is neheztelnek rád?
dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
74%
Lógj meg. Ne hagyd hogy korlátozzanak. Mivel már elmúltál 18, hazavitetni úgy sem tudnak.
dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
86%

Fogod magad, az új évben szerzel melót, albérletet és elkezded az életed.


Nekem egyszer momdtak volna olyaty hogy megbántak soha nem álltam.volna többet szóba velük.

dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
67%
bulizni akarsz de nincs saját kereseted ,akkor igy jártál. akinek van saját keresete az gond nélkül mehet bulizni.
dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
68%
3 Nem normális helyzet. A szüleiddel van gond. Nem kicsi. Igyekezz mielőbb talpra állni és elköltözni tőlük, és mielőbb felépíteni az életedet. Akár albérletbe, de el tőlük. Sosem fognak változni, és örökké zsarolni fognak ezzel a szöveggel, mert ez a szöveg egy tipikus nárcisztikus uralkodás és kontrollmániából lévő jellegzetes reakciója az ilyen embereknek, akik sosem változnak, csak a zsarolandó téma lesz más.
dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
61%
7 Értő olvasás: "Nem az ő pénzükből lett volna,"
dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
67%

Mind2 kinek a penzebol lett volna. Ha nem.tudja eltartani magat, akkor rajuk van utalva. Ha ennyi idos, akkor kirakhatjak es mehet csovesnek.


Gyanitom, hogy a kerdezo lany es attol fosnak, hogy a buliban felcsinaljak.

dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!