Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi köze van egy szülőnek...

Mennyi köze van egy szülőnek ahhoz, hogy a gyereke mennyit keres, ha nem ő tartja el és nem is kell segítenie anyagilag?

Figyelt kérdés
jan. 3. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Valoszinuleg segito szandekkal kerdeztek, mert ha csak tengodsz alberletben szar fizetessel, akarnak segiteni.
jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Annyira van hozzá köze, amennyire bizalmas a kapcsolatuk. Nekem nem probléma, ha tudják a szüleim, szeretjük, tiszteljük egymást. A férjem anyja azt sem tudja hol dolgozik a fia. Nem is csodálom, amilyen anya.
jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag semmi köze hozzá.


Amúgy meg esete válogatja. Nekem a szüleim nem tudják pontosan, hogy mennyit keresek, de nagyságrendileg képben vannak.

Ha megkérdeznék, elmondanám, de nem érdekli őket. Én sem tudom, nekik mennyi a nyugdíjuk, de abban biztos vagyok, hogy nem szorulnak a segítségemre (jól kerestek és be voltak jelentve, így feltételezem, hogy jó nyugdíjat kapnak; adósságuk nincs és van egy kiadott lakásuk), így nem firtatom, de szerintem ők is elmondanák.

jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Semmi köze nincs a szüleimnek a keresetemhez. Nem tudom mennyit keresnek a szüleim( 10 éve a férjemmel élek).

Jól keresnek, jól élnek azt tudom.

Amikor elkezdtem dolgozni akkor kérdezte meg anya hogy mennyit keresek, boldogulok e.Azóta 5x váltottam munkát minimum.Jól keresünk párommal. Megszületett az első gyerekünk, azt se kérdezték meg miből tartjuk el és mennyiből.Felnött emberek vagyunk.

jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Semmi kozuk hozza! ;-) Kene nagyon a no contact az ilyen mergezo szulokkel a sajat ep eszed erdekeben.
jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Mond meg nekik, hogy külön élsz, nem kell eltartaniuk, onnantól nincs közük.
jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi közük. Férjemnek van egy haverja, az mindig kérdezgeti, hogy mennyit keresnek a gyerekeink (felnőttek, és annyit tudunk, hogy messze átlag felett, jó állásuk van. Illetve a "kicsi" az közös, külföldön él és dolgozik, na az böki a csőrét a havernak legjobban, hogy mennyit kereshet). Meg hogy mi az, hogy nem tudjuk. (Menjen a búsba, az a véleményem).
jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

-Fiam! Mennyit keresel?

- Anya! Épp eleget. Milyen szép nap van ma.

- Miért nem mondod meg?

- Ez magánügy, amit nem szeretnék veled megosztani.

jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Semmi
jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Semmi közük. Én sem turkálok az ő tárcájukban és ezt elvárom tőlük is.
jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!