Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a lányotok...

Mit szólnátok, ha a lányotok egy Iránból származó férfival jönne össze?

Figyelt kérdés

jan. 7. 20:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

#19


Igen, vannak hátrányai is. Viszont vannak olyan előnyei is, amiről sokan nem is tudnak.

Például ilyen az, hogy sok muszlimnál a nő egyáltalán nem dolgozik semmit és a férfinak kötelessége eltartani őt. Tehát ez pl ideális lehet egy dolgozni utáló golddiggernek, nem csinál semmit, csak rámutat a guccira meg LV-re és a férje megveszi neki. Anno én éltem egy muszlim országban, és odáig én azt hittem, hogy a magyar nők a legpénzéhesebb golddigerek, de megtapasztaltam, hogy még ennél is létezik sokkal rosszabb. A muszlim nők körében sokkal több az olyan nő aki tényleg csakis kizárólag a pénz mennyisége alapján választ férfiakat és tényleg egyáltalán nem számít semmi más.

Tehát golddigger szempontból jobb egy muszlim férj.

Meg ha tényleg vallásos muszlim ahogy te írod, akkor pl nem fogyaszt se alkoholt és szerencsejátékokban sem vesz részt, márpedig azt nem kell ecsetelnem, hogy ez a kettő mennyi tönkrement kapcsolatért felelős.

jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
30%

#22


Pedig a világ összes emberellenes fajtalan beteg eszméje mind fehér emberek fejéből pattant ki. Pl a homokozást is mind fehérek propagálják, az abortusz is fehérek szüleménye stb. Négert, arabot stb te nem fogsz látni abortuszklinikán, ahogyan a homokozás se divat náluk. Az ő országaikban a normalitás a jellemző, ott az abberált deviánsokat szimplán megverik vagy egyéb módon helyreteszik.

Nézd csak meg a jelenlegi (fehér) pápát is, gyakorlatilag engedélyezte a melegházasságot a kereszténységben. Igazából ha a katolikus egyház nem fog hamarosan egy néger pápát az egyház élére tenni, akkor a kereszténység rövid időn belül végérvényesen elsüllyed a liberalizmus mocskában.

jan. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

"akkor a kereszténység rövid időn belül végérvényesen elsüllyed a liberalizmus mocskában."


Amen! 🙏🏻

jan. 19. 13:24
 24/33 NTBS ***** válasza:

Nem örülnék neki.

Nagy a kulturális különbség.

jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
92%
Egy sertèspöri mellett megbeszèlnènk a helyi sariàt.
jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem török. Vallásos és nagyon jó ember. Ő török nőt soha nem akart feleségül venni mert nagyon pénzéhesek. De a legjobb barátnőm iráni pasihoz ment hozzá és olyan élete van mint egy királynőnek a korábbi magyar pasija csak kihasználta és megalázta. Nem mindegyik iráni vadállat...
jan. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
27%
26: csak legyél olyan tudatos pszichésen, hogy ne a vadállatot vonzd be egyik nációból sem! A barátnőnek sok boldogságot kívánok!
jan. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
#27 Nem a nő tehet róla, ha a pasi egy vadállat! A férfiaknak kellene olyan tudatosnak lenniük pszichésen, hogy ne vadállat módjára viselkedjenek.
jan. 20. 17:38
 29/33 anonim ***** válasza:
40%
Lehet itt a szart maszatolni, de aki terhelt, az tetszik, nem tetszik, nagy eséllyel bántalmazót vonz be. Vagy akit lehet bántalmazni.
jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
#29 Továbbra sem a nők feladata megoldani a férfiak mentális, idegrendszeri, dühkezelési problémáit. ^^ Tehát akkor szerinted a pszichopata sorozatgyilkosok áldozatai is BEVONZOTTÁK maguknak a gyilkost. Az áldozatoknak kellene még holtukban is büntetést kapniuk, mert ilyen felelőtlenül viselkedtek. Értem! Gratulálok a hozzáállásodhoz! ;)
jan. 21. 00:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!