Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok, ha a...

Szülők, mit szólnátok, ha a nagykorú, de középiskolás lányotok nem menne haza két hétig?

Figyelt kérdés
Tudjátok, hogy a barátjával van, nem eltűnt. Az iskolai holmiját a szekrényben tartja meg a barátjánál, nála eszik, zuhanyzik, az ő ruháiban jár iskolába.
2023. máj. 6. 13:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem megbízhatatlan és nem tartanám otthon a gyerekem, de kezdek aggódni, hogy bekerült a “potyaluk”-kategóriába. Ebben az esetben mit tegyek? Leüljek beszélni vele? “Kislányom, én azt látom, hogy ez a fiú mindent elvár tőled, de ő a kisujját sem mozdítja érted.”
2023. máj. 6. 13:26
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg probálj meg vele beszélni,arról,hogy attól függetlenül,hogy nagykorú félted. Ami érthető,de szerintem ha megbízható a srác,nem lesz gond. Aztán vagy hat a beszélgetés,vagy nem,ez már az ő döntése lesz,de utánna legalább nyugodt lehet a lelkiismereted,hogy mindent megtettél.
2023. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sok embernek nincs kiírva az arcára, hogy megbízhatatlan. És mi az, hogy megbízható?
2023. máj. 6. 13:40
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Mi az hogy megbízható? Te hülye vagy, kérdező? :D Előtte meg azt írod, nem megbízhatatlan. Vagy ez afféle költői kérdés volt?
2023. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A lányom megbízható, rá írtam.
2023. máj. 6. 14:13
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Nagykorú.

Írtad.

Elnézést, de számonkérni semmiképpen sem tudod...már.

Beszélgetés a nyitja.

Nem áll veled szóba? Esetleg otthono vélt vagy valós sérelmek miatt nem ment haza?

Elsőre érdemes ezeket átgondolnod, azután -mivel felnőtt ember-,fel-megkeresed a lányod és beszélgetés kezdeményezel erről.

2023. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem haragszik, nem az hogy nem áll velem szóba. Eredetileg egy hétvégét maradt volna, ehhez képest két hete ott van, mert a barátja az utolsó pillanatban “kikönyörgi”, hogy maradjon még.
2023. máj. 6. 14:24
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Te sosem voltál szerelmes? Nem akartál a pároddal lenni sülve-főve?


Maximum amiatt szólnék, ha a srác is otthon lakik, hogy azért húzzon egy határt lassan, ne legyen terhére az ottani szülőknek, mert még ha nem is mondják, megterhelő az állandó vendég.

2023. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Felnőtt ember, hagyni kell, nem beleszólni, pláne a fiatal éveibe.
2023. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
1-es vagyok. Ha a lányod párja szereti,és becsüli a lányod azt látszik rajta,boldogan tölt vele időt,áradoza beszél róla neked,ha meg,zárkózott,feszült mostanában,szorongást látsz rajta és afféle enyhe "apátiát" akkor gyanakodhatsz gondra,és akkor lehet,hogy van gond a sráccal,így értettem,hogy megbízható-e vagy sem,de ne nekem kelljen tudnom egy idegen párkapcsolat részleteit,gondjait.
2023. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!