Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem hiányoznak a szüleim. Mi...

Nem hiányoznak a szüleim. Mi az oka?

Figyelt kérdés

#Nem hiányoznak
jan. 11. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid
jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát szeretetben telt a gyerekorom, de mikor elkezdtem serdülni szemétláda módon bántak velem, illetve mikor felnőttem többször is bántottak sok mindennel
jan. 11. 21:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sosem volt szeretet.
jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De lejárok hozzájuk heti 2x, de nincs bennem az, hogy hiányoznak annyira. Lehet, ha több ideig nem látnám őket, akkor hiányoznának... Nem tudom, de amúgy ők nem engedték otthon lakjak velük
jan. 11. 21:50
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Minek jársz le hozzájuk egyáltalán?
jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem se hiányoznak. Rég megszoktam, hogy nem velük lakom. Attól még nagyon is szeretjük egymást.
jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nekem pl. semmi bajom a szüleimmel, mégis mikor kollégiumba mentem, csoda volt, ha egy héten egyszer felhívtam anyámat, ha éppen unatkoztam. Ha minden rendben van, szerintem ez természetes. Minek "zaklatni" őket feleslegesen? Én amúgy sem vagyok az a mesélős típus, de ha valóban gond lenne, ők lennének az elsők, akikkel beszélek, ez tuti. Valahol ez az élet rendje, hogy felnövünk, és leválunk a szüleinktől. Szerintem ez a lényeg.
jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem hiányzik, mert heti kétszer hazamész. Nem telik el annyi idő, hogy hiányozzon, ha nem arról a szélsőséges esetről van szó, hogy a szüleiden kívül senki mással nem jössz ki jól.
jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Heti két találkozásnál az lenne a fura és zavarbaejtő, ha még ezentúl hiányoznának is.
jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Lehet nem volt sose annyira szooros a kapocs.
jan. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!