Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lesznek olyanok, akik kiakadnak, és lesznek olyanok, akik azt mondják, hogy szarjunk bele.

A lényeg, hogy titokban együtt vagyok (7 hónapja) a 45 éves párommal és a szüleimnek nem tudom, ezt a dolgot elmondani….mert sokkot kapnának ( szerintem). És annyira nagyon szarul esik, hogy meg se értenék a helyzetet, mert mindenféle hülyeséget mondanának, hogy biztos csak fellángolás, közben meg nagyon szeretjük egymást ( bárcsak látnák ezt a szüleim). Őszintén nem tudom, hogy ezt a dolgot hogyan közöljem nekik.

Kérlek szépen titeket, hogy ne átkozódjatok, inkább tanácsot adjatok nekem, vagy egy konkrét példát, hogy hogyan szembesítsem a szüleim.

20 éves hölgy



jan. 14. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Minek kell elmondani. Huzz el es tartson el a pali.
jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%

Szia!

Én is tök hasonló szituban vagyok.

Volt már idősebb párod (ha nem is ennyivel) akiről tudtak a szüleid?


Nekem az a terv, hogy elhívjuk anyámat egy hangulatos étterembe vacsizni, ahol összeismerkedhetnek párommal, és egy ilyen helyen a kiborulástól se kell annyira félni, plusz nincs ideje hogy előítéleteket gyártson a fejében, egyből csak azzal szembesül hogy a párom milyen ember. Ezt neked is tudnám javasolni.

18L

jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy sem fogják jól fogadni. 25 évvel idősebb nálad. Több, mint 2x annyi idős, mint te. Nyilván el fognak keseredni, hogy egy vén f@sznak áldozod a fiatalságodat, középkorúként meg egy öregemberrel kell majd együtt élned.
jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha a párkapcsolathoz volt eszed és bátorságod, akkor a szüleid elé is merj odaállni.
jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Mondd el őszintén, se most, sem évek múlva nem fog nekik tetszeni. Úgyis azzal jönnek, hogy tönkreteszed az életed, meg mi lesz 20 év múlva stb. Miért, egy veled egykorú pasival mi lesz 20 év múlva?
jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

20 éves, felnőtt NŐ vagy.


Mivel ennyi idősen, rendőrként/katonaként fegyvert viselve, emberéletről is dönthet valaki, nehogy már ne dönthesd el, hogy ki élvez beléd!?


Kérdés persze, hogy a szülők tartanak-e el, és ha igen, és elzavarnak, lesz-e miből és hol laknod és zabálnod?

jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

vmi baj van a világban, miért derjedtek olyan pasikra akiknek reggel a hátába áll bele a fájdalom és ahhoz, hogy akció legyen bogyót kell szedni a szív gyógyszer mellé.


de hát ez van.

jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
20 éves vagy nem valószínű hogy ő lesz életed párja. Amúgy meg ha ehhez volt bátorságod meg eszed ahhoz is legyen hogy bemutatod....csak ha anyádék tartanak el ne legyen meglepő hogy a pasi nyakára sóznak emiatt...
jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Ehe... ti 2 ev mulva mar sehol nem lesztek.. jol jegyezd meg amit irtam !
jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem lesztek örökre együtt.

Most jól megvagytok,élvezd a társaságát,nem kell ebből drámát csapni.

Aztán ugyanúgy szakítotok,mintha hasonló korú pasid lenne.

Anyukádnak is ezt megkell értenie.

jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!