Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy mondjam el a szüleimnek hogy van barátom és sokkal öregebb?

Figyelt kérdés
11 évvel öregebb. És szerintem még fogja kérni a kezem. 4 éve vagyunk együtt. Szüleim tudják hogy van barátom de azt hiszik egy idős velem.

2020. aug. 12. 23:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%

Hoppá

Legalább megoldjátok olcson az esküvőt.

2020. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha elég idős vagy a házassághoz, akkor legyél elég idős ahhoz is, hogy felvállald a párod a szüleid előtt. Felnőtt ember vagy végülis.
2020. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
4 éve rejtegeted? Az szép.
2020. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 10 évvel idősebb volt a barátom, elmodtam már mikor ismerkedtünk, nem tetszett nekik, de pont nem érdekelt. Én kellett vele legyek, ezt meg is mondtam nekik, szóval te se törd magad ezen. Úgyse tudnak csinálni semmit, s ha szeretnek, akkor úgyis elfogadják előbb utóbb. Ne agyald túl. Mondd el, hogy féltél elmondani, mert nem tudtad hogy reagálnának és mivel fontos neked a véleményük, ezért hazudtál, de most már egészen komoly lett a helyzet, szeretnéd bemutatni aztán kész. Őszinteséggel sokkal többre megy az ember. Amúgy 4 év hazugság után jól fog esni, meglátod.
2020. aug. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Azért fura, hogy 4 év alatt nem mutattad be és nem is meséltél róla otthon.

És gondolom, kettesben se mentetek sehova el hosszabb időre, mert nyilván ismeretlennel nem engedtek volna el.

Az ő szülei sem ismernek téged?

Ne mondd meg a korát, csak mutasd be végre!

És mondd, hogy ez komoly kapcsolat.

Te szeretnél hozzá menni?

2020. aug. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
11 év nem olyan eget rengető különbség. Szerintem kár volt idáig hazudnod, és rejtegetned őt. Hány évesek vagytok?
2020. aug. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Azért az elég kényelmes, hogy a srácnak 4 éven keresztül nem kellett résztvennie semmilyen családi programon, senkinek jópofiznia, kimaradt az összes esetleges családi drámából.. nem nagy dolgokra gondolok, de olyan se volt még, hogy karácsonykor 25-n kinek a szüleihez menjetek.. hiszen együtt se éltetek.. nem véletlenül mondják, hogy lakva ismerszik meg az ember, a kettőtök közti súrlódásokat sem látjátok, hogy hogyan tudtok közösen háztartást vezetni stb..


Nekem ez kicsit olyan, mint a szeretői státusz. Titkos, és a páros problémák nincsenek benne (se család, se háztartás, se anyagiak stb), így persze, hogy tartós és vonzó tud lenni egy kapcsolat.

Lepontozhattok, de kérdező szerintem gondold át a dolgot.. mutasd be a szüleidnek, barátaidnak, költözzetek össze, nézzétek meg, hogy akkor is szeretitek és kijöttök egymással, ha valaki nem cseréli ki a wc gurigát, a másik meg nem szeret boltba járni stb.. hidd el, apróságnak tűnhet, de vannak olyan kapcsolatok, amikben ezek pont nem kis dolgok..

2020. aug. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

7: Nem is szükséges minden életterületet bevonni egy párkapcsolatba.

"akkor is szeretitek és kijöttök egymással, ha valaki nem cseréli ki a wc gurigát"

Nekem pl. saját fürdőszobám van.

2020. aug. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Cikinek érzed felvállalni a barátod, akivel évek óta együtt vagy? Nem érzed megfelelő férfinak magad mellé? Mindenképpen azt javaslom, hogy olyan férfival légy együtt akit büszkén felvállalsz, ne érezd úgy takargatni kell barátaid vagy családod előtt. A barátod bemutatott már a szüleinek, barátainak? Ne haragudj, de el nem tudok képzelni olyan komoly kapcsolatot, ahol a párom rejtegetem éveken át a barátaim és családom előtt, mintha szeretői viszony lenne.
2020. aug. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Ne menj hozzá!


Nekem nem kéne olyan nő, aki szégyell a saját szülei előtt. Undorító vagy.

2020. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!