Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért olyan nehéz felfognia...

Miért olyan nehéz felfognia anyámnak, hogy a dezodor nem illatosításra van?

Figyelt kérdés

Folyamatosan ki van akadva, hogy férfiaknak való dezodort használok lány létemre, ő meg ebből folyamatosan ostoba következtetéseket von le. Mert mi az, hogy pasi illatom van, azért mert azt kenem magamra, miért nem használok nőit, veszi nekem a sok virág illatú, haszontalan szrt.

Holott ezerszer elmondtam, hogy a dezodor nem illatosításra van, hanem izzadásgátlásra, ezért olyat használok, ami funkcionál is, ha azt akarom, hogy pl virág illatom legyen, akkor befújom magam parfümmel, és nem a kenős dezodorból veszek egy virág illatút, aminek öt perc múlva nincs illata.


jan. 16. 12:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
8%
Te ilyen büdöske vagy akkor?
jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Én férfiként női golyósat használok. Nekem sokkal jobban bevált (Garnier Mineral: Magnesium) és nem is keni össze annyira a ruhákat. Hogy ki, mit mond, nem nagyon érdekel :D Nem érezni belőle semmit, de legalább használ.
jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Hát szülőknek sok mindent nehéz elmagyarázni. De pl. én is olyan izzadásgátlót használok, ami ugyan férfi, és nagyon kellemes, de nem egy tipikus férfias illat.
jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Biotherm Homme egyébként, mivel látom, hogy az előttem szóló is írt márkát. Nekem ez bevált, bár drágább, mint a többi, amit eddig használtam, de tényleg olyan, hogy egy nyári nap után is ha megszagolom a pólómat hónaljnál, ugyanazt a friss illatot lehet csak érezni.
jan. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk aki szerint a oldspice wicher/tigerclaw egy férfias illat, azt megkérdezném egy-két dologrol, ha már itt tartunk :P
jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
98%
Sok nő használ pl. old spice-t mert jobban bevált nekik mint a női.
jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%
Mondd neki azt hogy uniszex amit használsz.
jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
98%
A Garnier Mineral nekem is bejött, nem kimondottan nőies illatú.
jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%

Most utánanéztem kicsit, hogy milyenek vannak, és kicsit ledöbbentem az árakon. Ami nekem bejött, és abszolút nem flancolásból veszem, mert sem agyon reklámozva nincs, se semmi, az kb négyszeresébe kerül, mint a Dove, Old Spice, Axe vonal bármelyike. Eszembe is jutott, hogy évekkel ezelőtt azért is próbáltam ki, hogy mit tud, ami ennyivel drágább, mert elégedetlen voltam néha ezekkel, amikről folyamatosan nyomják a hirdetéseket, hogy mennyire jók akár egy héten át. :D

Akkor rendeltem Biotherm Homme 48h Day Control készítményt, és azóta nem is kerestem tovább, annyira megszerettem. Még a Garniernek van hasonló cucca, csak az kisebb kiszerelés, nem annyira szeretem.

Szóval ez drágább, de nem is kell belőle sokat használni, így hónapokig elég, szerintem 4-et használok el belőle egy év alatt. Kellemes, de abszolút semleges illata van, észre sem venni szinte.

Szóval ha keresgélsz egy kicsit a jobb minőségű cuccok között, találsz olyat, amik nem úgy működnek, hogy mindent átható illatuk van, hanem egyszerűen csak teszik a dolgukat. És akkor anyukád se érezné, hogy kompenzálnia kellene ezt virágillatú cuccokkal. :)

jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Metionin ***** válasza:
94%

Ne foglalkozz vele, szinte minden szülőnek van valami ilyen hülyesége. Nekem minimális mellem van, ezért nem hordok kosaras melltartót, csak max bralettet ha olyan a ruha. Anyám szerint nem akarom elfogadni a női sorsot, nem akarok nőnek kinézni, ezért nem hordok push up-ot...hátoké.

Páromat meg azért b.zizza az anyja, mert szőrteleníti a hónalját, egyébként én nő vagyok és velem van 14 éve, de amúgy biztos b.zi x,DDDD

Le kell szarni, csak feleslegesen idegesíted magad rajta.


Jut eszembe, a párom minden évben kap old spice deót amit amúgy utál, én használom el amikor edzeni megyek :D

jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!