Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti engeditek hogy a...

Szülők ti engeditek hogy a gyerek south park mesét nézen?

Figyelt kérdés
Amitől a hupikék törpikék mese jobb szerintem mivel a south park mese tele van káromkodással és akkor csodálkozunk miért beszél csúnyán a gyerek.
máj. 1. 11:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
A south park nem gyerek mese mint a hupikék törpikék
máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

A South park, Family Guy, Rick és Morty, Tündibündi barátok FELNŐTT rajzfilmek, igen, van egy ilyen külön műfaj.


Felelős szülő max.ilyen 16 éves gyereknek engedné nézni.

máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor mi felnőtteknek mese?
máj. 1. 11:23
 4/18 A kérdező kommentje:
Értem így már világos köszi a választ.
máj. 1. 11:23
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

A gyerekeknek való mese nem attól lesz gyerekeknek való, hogy rajzolt/animált. Az, hogy mi gyereknek való tartalmi kérdés, nem pedig az, hogy hogy készül az adott tartalom.

A hentai is rajzolt, mégse gyereknek való

máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj, teljesen mindegy, ÉN engedem-e.

Ha nem, mint anyámék, akkor nézi havernál, mint én anno. :D

máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ hány éves gyerekről van szó. Egyébként a south parkból olyan igazán rosszat nem tanulhat szerintem. Annak a mondanivalója mindig nagyon jó, bár nem biztos hogy a gyerek felfogja azt a szálat.
máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Én 14 éves koromtól már bármit nézhettem és megbeszéltük együtt, a South Park 15-16 év körül került elém a Cool TV-ről. De nem hiába 18+ máig töretlenül.
máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

A South park NEM MESE. (mint ahogy az animék zöme sem, és azok a példák sem, amiket a 2-es írt)


Amúgy az iskolában több káromkodást tanul az osztálytársaitól, nyugodj meg.

máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
S bizony, műfajilag emiatt nem mese. Ahogyan az animék többsége sem. A mese szó magyarul többértelmű lehet, de itt így nézve nem az.
máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!