R4NDOM kérdése:

Cipő gond=nagy gond?

Figyelt kérdés
Ma kaptam névnapomra egy Vanst az anyukámtól, viszont maga a cipő sem tetszik (a típusa, én az oldschool vansekre bukok), de a színe az egyszerűen hányinger. Rózsaszín. Anya tisztában van vele, hogy nem szeretem a rózsaszínt, szinte kivétel nélkül sötét sötét, bő ruhákat hordok, továbbá mélységesen elítélem a bőr dolgokat és azok viselőit (no offense). Mondtam anyának (mikor még nem nyitottam ki a cipősdobozt) hogy igazán nem kellett volna, hisz drágának találom egy névnaphoz (45 ezer Ft). Majd megkérdezem, hogy vissza lehet-e küldeni, hogy kicseréljük egy másik színűre amilyen nekem is tetszik, erre mondja hogy nem. Most mégis mit csináljak? Adjam el és vegyek egy másikat? Bunkóság lenne? De azért viszont ahhoz túl jó cipő hogy a dobozába poshadjon meg. Azt amúgy elfelejtettem mondani hogy piszkosul meleg, kívül belül szőrmés, szóval csak és kizárólag télen lehet használni..

jan. 18. 17:05
A kérdező szavazást indított:
Add el.
Tarts meg inkább, biztos jó lesz még valamire.
Azért örülök, hogy ilyen problémáid vannak. Kívánom, ez legyen a legrosszabb dolog életedben..
Bunkóság, biztos nem esne jól neki.
Egyéb (lent kifejtem)
74 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

Add el és az árából vegyél olyat, ami neked tetszik.

Anyukádat meg kérd meg, hogy többé ne vegyen cipőt anélkül, hogy te ne látnád.

jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Eldugnám valahova, majd megmondamám anyámnak hogy eladom 15èrt. Hátha előkapja a blokkot ès visszavihetjük.
jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%
Tedd fel Vintedre.
jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is add el.


Off:

Viszont a “mélységesen elítélem” és a “no offense” nem igazán fér meg egymás mellett szerintem… Mi lenne, ha nem ítélnél el másokat a cipőjük alapján?

jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól néz ki és 36-os megveszem, komolyan :D
jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Ha megvan a nyugta/ online vette vidd vissza.
jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Anyaként nem tudom elképzelni, hogy szeretettel olyat vegyen valaki a lányának, amiről tudja, hogy utálni fogja. Hacsak nem átnevelési céllal vagy nem érdekli a lány véleménye, csak a saját ízlése. Te tudod, így van-e. A helyedben megköszönve visszaadnám a kezébe, hogy kezdjen vele, amit szeretne, de te ezt a cipőt csak kényszerből hordanád, és így nem kéred. Aztán majd mond valamit.
jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Te már ennél a kérdésednél is bebizonyítottad, mekkora kis rohadék vagy, nem véletlen volt ismerős a neved. Örülj, hogy bármit is kapsz ilyen jellemmel.

jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

Kis idióta pitsa, örülj, hogy ezzel a stílussal bármit is kapsz, nemhogy x ezres cipőt (amivel amúgy magadnak mondasz ellent, miszerint anyád csak magának vásárol drága holmikat).

Ha nem troll vagy, akkor nagyon mélyen nézz magadba és hálálkodj. Amúgy meg lehet menni a "szent" apucihoz, ha ennyire xar anyád van.

Ja, hogy ő meg nem látna szívesen non-stop?...

jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ezért volt ilyen simerős a stílus.
jan. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!