Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiben gond adóbevallás...

Mennyiben gond adóbevallás során, hogy úgy kezdtem meg a külföldi munkavégzésem, hogy közben az előző munkahelyemen még nem rúgtak ki?

Figyelt kérdés

nov. 13. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom semennyire, már amennyiben nem marad fenn tartozásod az adóhatóság felé. Ez inkább más jellegű problémákat vonhat maga után. "úgy kezdtem meg a külföldi munkavégzésem, hogy közben az előző munkahelyemen még nem rúgtak ki?" ??? Tehát még a munkaviszonyod megszüntetéséről sem gondoskodtál előtte?
nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam 3 nap igazolatlan után azonnal kirugank, de nem találták az elérhetőségem és nem tudtak értesíteni, ezért nem rúgtak ki , hanem a felmondásiidőm végéig álományban tartottak.
nov. 13. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:
"Úgy gondoltam"😂😂
nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!