Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? El akarok menni...

Mit tegyek? El akarok menni tőlük, de nem tudok.

Figyelt kérdés

Gyűlölöm a szüleimet.Anyám olyanokat mondd nekem ,, egy rohadt terrorista vagy" és hasonlók. Apámhoz meg hozzáse lehet szólni, mert ha kérdezni vagy mondani szeretnék valamit akkor leüfölti a fejem, hogy milyen hülye vagyok.Állandóan csak veszekedek a szüleimmel, de nagyon rühellem mind a kettőjüket. Már nagyon elegem van belőlük.Mit csináljak?!

Gyerek vagyok, tehát még nem tudok elköltözni, barátaimmal nem tudom megbeszélni, mert nem igaz barátok, és nem tudnák igazán megérteni sem, mert sosem volt ilyen fajta gondjuk.A kamaszkorra nem tudom fogni, hogy utálom őket, mert már 8-9 évesen is így gondoltam.De a lényeg, hogy nem tudom mit kéne tennem, elkerülni már próbáltam őket, de ők csak azért is belém állnak, ha nem szólok is vissza akkor is.Ilyenkor csak elrohanok sírva.Érzékeny vagyok, ez tény és való, de szerintem nem normális, ha az ember le terroristázza a gyermekét.



jan. 27. 14:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem múltál el 18, akkor hazavisz a rendőrség. :c
jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
kollégium estleg?
jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
esetleg*
jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
20%

A hiszti nem feltétlen a műköröm és tiktokkal párosul.

De azt írtad, te veszekszik folyton a szüleiddel, utálod őket, senki nem ért meg, de rád senki nem mondhat rosszat.

Nehéz. Ez toporzékolós hiszti. Ha azt akarod, hogy normálisan bánjanak veled az emberek, vagy kicsit is komolyan vegyenek, ahhoz úgy is kell viselkedni. A lesz@rom, majd én tudom hozzáállás nem visz előre.

jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!