Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Özveggyé válásom után újraháza...

Özveggyé válásom után újraházasodtam, a feleségem szépen bánik 13 éves lányommal, viszont többször kérte, hogy menjen aludni a saját szobájába este 10 óra felé, illetve nem engedi neki, hogy vele aludjon, ha én nem vagyok otthon, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

febr. 1. 13:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van. Egy 13 éves ne a szüleivel aludjon.
febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
És? Mi ezzel a probléma? A 13 éves aludjon a saját szobájába, a saját ágyában. Semmi keresnivalója nincs a szülők ágyában.
febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
97%

Az én fiam 15 éves és 9-től van csendespihenő. A saját ágyában.


Mert, ha otthon vagy, akkor hárman alszotok együtt a gyerekkel?

febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a feleségednek. Semmi keresnivalója a lánynak 13 évesen a hálószobába.
febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Nem szeretném, ha a kislányom úgy érezné, hogy ő egy kolonc nekem, nekünk, mert kiküldjük a szobából mikor szeretné este, hogy kicsit beszélgessünk, megmaszírozzuk a hátát.

Már többször kiviharzott a szobából, ha szépen megkérte a feleségem, hogy most már menjen szépen aludni, mert reggel iskola, a feleségem pedig 4- kor kel, mert megy dolgozni.

Duzzogva megjegyezte a kislányom, hogy ő még nem álmos és rá sosincs időm.

febr. 1. 13:55
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érezze úgy napközben, hogy van rá idő?
febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
98%

Estig beszélgessetek és masszírozd a hátát. Este 10-kor a feleségedet masszírozd, ne haragudj.


Pláne ha a feleséged hajnalban kel, jó hogy nem tartod ott a gyereket hajnalig, mert nem álmos. Előtte a kislány nem ért rá beszélgetni? Ő nem jár suliba? Gondolom jó lenne, ha reggel fel tudna kelni.


Kishercegkisasszony duzzogjon. Majd abbahagyja.

febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%
és mikor szexeltek az asszonnyal , mert ha este 10 órakor még bent van a lányod akkor gondolom hogy csak utánna
febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
98%

Napközben miért nem foglalkozol vele? Miért csak este 10-kor lehet a lányoddal foglalkozni?

Ha este 10-kor még nem küldöd aludni, a feleséged meg hajnali 4-kor kel, akkor ti mikor éltek házaséletet? (Sejtem: SOHA!)


Becsüld meg ezt a nőt, iszonyatosan kompromisszumkész ember lehet. A legtöbb nő régen otthagyott volna ezzel az életvitellel titeket.

febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
98%

12 éves a lányom. Hát el sem tudom képzelni, hogy közöttünk aludjon. Van szobája este 9 től már nem zavarjuk egymást.

Ha a feleséged 4 kor kel, akkor teljesen jogos ha este már kitessékeli.

Azt meg egyszerűen nem értem miért kéne a lánnyal aludnia, ha nem vagy otthon😵

febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!