Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a gyeredről kiderül,hogy...

Ha a gyeredről kiderül,hogy meleg,mit lenne nehezebb elfogadni?

Figyelt kérdés
febr. 6. 02:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
87%

Ha egy kisgyerek meglát egy meleg párt, és megtudja, hogy az mi, attól nem fog "átváltozni" meleggé. Max annyi történik, hogy ha esetleg ő is már eleve meleg, akkor megnyugszik: "jé, ez egy létező dolog, nem én vagyok kattos!" és fel meri vállalni.


Én kisgyerekként láttam meleg párt először a tévében, talán épp Pride volt, és ott interjúvoltak meg embereket.


Először csak néztem, hogy "jéé, két bácsi szereti úgy egymást, mint Anya és Apa?" aztán úgy voltam vele a következő pillanatban, hogy "Végülis miért ne? Igazán eszembe juthatott volna nekem is, hogy ilyen van"


Aztán amikor az interjús megkérdezte, hogy "Melyikőtök a csajsziii? Ki szokott főzni, te? Akkor te vagy a csajsziii!" én is pont olyan hülye képet vágtam, mint a két csávó. Miért lenne az egyikük csajszi? Ez két férfi.

febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
51%
A leszbikusokat szeretem az normális?
febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
42%

13:38


Persze, főleg HD-ban a jó.

febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
85%
Ezek közül egyik sem, leginkább amiatt lennék szomorú, hogy itthon emiatt szinte biztos, hogy fogja érni hátrány, bántás stb., meg hogy - valószínűleg - nehezített terep lesz a szerelmi/társas élete (kisebb a merítés, nehezebb ismerkedni, nem házasodhat, örökbefogadási kérdések stb.).
febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Halálosan nem érdekelnének ezek a szempontok.


Az ő élete, az ő döntései, én úgy nevelem, hogy képes legyen kiállni magáért, és akkor nem kell pl szorongania azon, hogy xyz mit szól (amikor semmi köze a gyerekem életéhez vagy párkapcsolatához).


Hetero vagyok, nem lesz gyerekem, mert nem akarok, nemi betegséget pedig simán el lehet kapni bármikor.

febr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Az AIDS rég nem csak a melegek között van, a HIV meg azért van bizonyítottan "gyakrabban" a melegeknél, mert eleve inkább a melegek járnak HIV szűrésre, heterók nem. Körbekefélik a félvilágot, de nem mennek szűrésre.
febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
76%
Jah és melegnek, leszbikusnak lenni nem döntés kérdése, hanem veleszületett.
febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!