Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a gyeredről kiderül,hogy...

Ha a gyeredről kiderül,hogy meleg,mit lenne nehezebb elfogadni?

Figyelt kérdés
febr. 6. 02:52
A kérdező szavazást indított:
hogy nem lenne tőle vérszerinti unokám
egy ideig az ismerősök reagálása
hogy AIDS- es lesz valakitől
egy kicsit mindegyik,de idővel feldolgozom
55 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Az én lányom leszbikus, de a felsoroltak közül egyiket se nehéz elfogadnom. Az viszont borzasztó lenne, ha homofób környezetben kellene élnie, ahol nem fogadnák el és emiatt boldogtalan lenne.
febr. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%
A gyeremről?
febr. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem lehetne tőle vér szerinti unokád?
febr. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Úgy tudom az AIDS a heterokat is fertőzi, nem csak a melegeket. Nekem egyébként semmit nem lenne nehéz ebben elfogadni, mivel semennyire sem vagyok homofób.
febr. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
ja gyerekedről" bocsi :p
febr. 6. 05:53
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Engem az ismerősök hozzá állása zavarna. Nem felém, mert az lexarom, hanem a gyerekem felé. Magyarország nem egy elfogadó nemzet, kva nehéz élete lenne homoszexuálisként ott.

Mi külföldön élünk és volt egy időszak, amikor azt gondoltam, a saját neméhez vonzódik a lanyom. Nem igy van, de anno nagy megkönnyebbülés volt, hogy itt nyitottan áll hozzá a társadalom, hazasodhat és örökbe is fogadhat homoszexuálisként.

febr. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Melegnek is lehet vérszerinti gyereke :D béranyaság és spermabank neked nem mond semmit?
febr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
15%
Én addig nem nyugodnék amíg vissza nem heterul!
febr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Ha születik egy hetero gyermekem, de nem akar majd gyereket, vagy eleve meddő/steril lesz, akkor se lesz vér szerinti unokám.


Ha nem lesz, nem lesz - nem az én döntésem, nem nekem fog megszületni. Ha meg örökbefogadnak, akkor őt nem fogom másként kezelni, mint a saját unokámként.


Illetve az AIDS sem csak a homoszexuálisak között terjed. Az én (és a férjem) felelősségem lesz leülni vele, és elbeszélgetni a nemi dolgokról, beleértve a betegségeket is.


Kérdésedre válaszolva, leginkább attól félnék, hogy emiatt kiközösítik, bántják

febr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Másoktól félteném, félnék, hogy bántják, hogy nehezebb élete lesz emiatt.

Az egyáltalán nem érdekel, hogy lesz-e unokám. Az HIV bizonyítottak gyakoribb a melegek között még ma is. De védekezni ajánlatos mindenkinek, és nemcsak a HIV miatt.

febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!