Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell rettegnie anyámnak...

Miért kell rettegnie anyámnak az internetes rendeléstől?

Figyelt kérdés

Le akarja cserélni a telóját, mert az előző kezd nem működni. Mondtam neki, hogy praktikusabb lenne, ha online rendelnek, mert legutóbb is úgy járt, hogy nem akart okostelefont, hanem gombosat, de olyat, ami nem ez az összecsukhatós, de a boltban csak az volt, online meg több közül választhat, nincs az a gond ,hogy de sürgős, és akkor jó lesz valami, amit nem is tart praktikusnak.

Erre teljesen bepánikolt, hogy de ő nem akar rendelni, mert ő nem akar okostelefont, mert azt nem tudja kezelni. Konkrétan először nem akarta megérteni, hogy de nem csak okostelefont lehet rendelni. (Egyébként tudja kezelni az okostelefonokat, az én régebbi telóimat is tudja használni, használja is napi szinten, de nem akarja átrakni a SIM kártyát semelyikbe.)

Aztán most valaki rágta a fülét, és most kitalálta, hogy de mégis legyen okostelefon inkább, oké. Nézzük meg neten mi van, ami jó az általa választott árkategórián belül. Gondoltam oké, választ, megrendeljük, majd átveszem, ennyi. Erre nem, utazzunk be a másik városba, járjuk körbe az összes általa ismert boltot, hátha van ugyanolyan telefon valahol. Természetesen én feltétlenül menjek vele, mert ő "nem ért hozzá". Ő meg nem akar netről rendelni. Nem lesz itthon, át se tudná venni

Dehát mondtam, hogy megrendeltem én, csomagpontra, átveszem, aztán amikor legközelebb hazautazom, akkor viszem. Nem, feltétlenül menjen már el az egész nap a boltok közti rohangálásra, a legközelebbi városban.

Mi a baj a netes rendeléssel? Miért kell rettegnie tőle? Sokkal praktikusabb lenne.


febr. 16. 12:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
21%
Nem mindenki szeret interneten rendelni. Szerencsére nem kötelező senkinek, így anyukádnak sem. O üzletbe szeretne menni, megnezni, talán kézbe fogni és uyg megvasarolni
febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
49%
Régimódi idős emberek màr nem vàltoztatnak ezen.
febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%
En az ilyesmit rovidre szoktam zarni: segitek, de akkor nem szol bele _hogyan_ segitek. Biztos hogy nem fogok fel napot eltolteni a boltban acsorgassal, tiprodassal, keztordelessel hogy akkor most jaaajmilegyen hat nemertekenhozza de micsinajjunk de hat interneten ne mert jajjahhozseertek de miertnemsegitesz majdteismegtudod.
febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%

Régi berögződésen tényleg nehéz valtoztani, pedig sokkal egyszerűbb, olcsóbb, praktikusabb.

Én már szinte csak élelmiszert veszek boltban :)

Esetleg elmagyarázhatod neki, hogy online még van 14 napos elállás, ha nem tetszik, visszaküldheti, boltban nincs ilyen lehetőség.

febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy hány éves anyukád?
febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

#1 Remek, nem kötelező. Tök jó. Akkor oldja meg nélkülem. Ja, azt nem, de én áldozzak egy napot arra az életemből, hogy ő feltétlenül a boltból akarja ugyanazt a telefont, amit online rendeléssel 3 napon belül kiszállítanak, csak át kell venni a csomagautomatából. Még meg is csinálnám helyette. Nem, nem jó, el kell cseszni egy napot a hétvégéből, hogy 10 üzletbe hátha van ugyanaz a telefon, majd panaszkodni, hogy ez mennyire macerás. És még engem is vinni kell ehhez, mert ő "nem ért hozzá". Fasza.

#5 53 lesz.

febr. 16. 13:31
 7/35 anonim ***** válasza:
10%
Hát ha neked ennyire nehezedre esik anyaddal tölteni pár órát, akkor én segíts neki.
febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
16%
50 ezer FT alatt normális okos telefon nincs.
febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
33%

Ha ennyire megterhelő az édesanyád kívánságának teljesítése, mondd meg neki, hogy muter, nincs kedvem feleslegesen eltölteni a drága időmet a te telefonod miatt.

Felesleges itt háborognod, mert attól nem fog megváltozni az édesanyád természete.

febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
84%

Csak 53 éves!?!? Ő akkor nem az idős, bogaras kategória, te jó ég, azt hittem, 70-hez közelít.


62 éves kolléganőm még cipőt is rendel netről, pedig aztán azt tényleg próbálni kell, de mivel vissza lehet küldeni, így nincs probléma.


Anyukád egyszerűen beszűkült, mondd meg neki, hogy te csak az online rendelésnél tudsz neki segíteni, személyesen nincs felesleges 1 napos szabadidőd. Pont.

febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!