Vajon mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban (években) nem olyan jó a kapcsolatom anyámmal mint kiskoromban az ellenségemnek látom folyton idegesít (legalábbis én így látom). A napokban összevesztem az egyik lány barátommal akit már régóta ismerek és nem mondtam el anyámnak (soha semmit sem mondok el neki nem bízom benne) és a napokban ezen veszekedtünk. Egyszerűen nem tudom mit tegyek még hogy békén hagyjon nem tudok rá úgy tekinteni mint az anyámra.

febr. 17. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még együtt laktok, akkor szerintem azért érzed ezt, mert már szeretnél függetlenedni.

Valószínűleg utána "rendeződne" a dolog.

febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elviselhetetlen csak sajnos még nem tudok elköltözni.
febr. 17. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Ugyan így éreztem mikor tini voltam jelenleg lassan 30vagyok még mindig nem bízok benne,mindig bolhából elefántot csinált aztán kiakadt. Így soha nem mondtam el neki semmit. És sajnos ez nem is valószínű hogy fog változni legalábbis nálam még mindig ugyan ez van. És itt most nem olyan dologra gondolok hogy hazudoztam és azért akadt ki hanem ilyen semmi köze hozzá dolgokon mint pl nálad hogy már nem vagytok barárnők. Gondolom a te barátnőd volt csak és nem közös barinő. Ez a ti dolgotok a volt barátnőddel.

De egy valamire megtanít ez a viselkedési forma is hogy soha ne legyek olyan mint ő. Lányom van és teszek azért hogy a bizalom és a megértés meglegyen.

febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szoktàl neki segíteni a házi munkàban hogy ne rá várjon az egész? Mert ha nem nem csoda ha ideges ràd.

Az utolsó mondat nagyon erős amit irtàl. Mi történt hogy így érzed?

febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-nek. Mire hazaérek már ki van takarítva minden de volt már olyan is hogy nem csinált egésznap semmit sem tiszta kupi volt minden igaz ez nem most volt de akkor is ez fontosnak tartottam leírni. A múltban tett olyan dolgokat amiket nem tudok megbocsátani pl egyszer elmentem egy énekelni egy kórusban és dírekt bekamuzta azt hogy "ő dolgozik és jajj nem tudja végig nézni az előadást" közben meg ez hétvégén volt és nem kellett neki dolgozni arra sem volt hajlandó hogy hazavigyen szerencsére más haza hozott (a kórusból az egyik lány anyukája). Szóval ez is megragadt bennem nagyon de nyilván más dolgok is vannak.
febr. 19. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!