Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elhitettem anyukámmal hogy ma...

Elhitettem anyukámmal hogy ma beteg vagyok ezért ma nem kelett mennem iskolába de kiderült h a matek tz-t nem ma írjuk meg hanem holnap! Mesèljem be megint anyunak h beteg vagyok holnap?

Figyelt kérdés

febr. 20. 09:22
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem csak egyszerűen menj be, és írd meg! Az életedben millió és egy olyan helyzet lesz, ami kellemetlenséggel fog járni. Azzal, hogy halogatod csak hátrébb vagy. Készülj fel, ma még van időd, és holnap írd meg!

Nagyon rossz berögződés ez a "nem akarok tz-t írni, inkább beteget jelentek". Ha majd dolgozol, és ott lesz egy kellemetlen feladat, akkor addig beteget kamuzol, amíg valaki meg nem oldja helyetted?

febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
97%
Ha mar otthon vagy, pont fel tudsz keszulni holnapra. Milyen szerencse! 😄
febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
91%
Egy matek tz-re röhögve fel lehet készülni egy nap alatt. Szóval hajrá. Ezt hívják instant karmának😅
febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
94%
Mi lesz veled a munkahelyen...
febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
47%

Jajj ne csináljunk úgy, mintha mi nem lógtunk volna soha, főleg, ha dolgozatot kellett írni. Majd ő is megtanul felelősséget vállalni a döntéseiért.

Szerintem a TZ-t utólag fogják veled megiratni, mert emlékeim szerint az kötelező.

febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
97%

Tanulj ma és holnap írd meg.

Szerintem is kötelező lesz mindenképpen megírnod utólag, akkor is, ha most kihagyod.

febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
98%

Vagy esetleg tanuld meg az anyagot...

Van még egy napod rá. Az alatt azért elég sok mindent meg lehet tanulni, feltéve, ha eddig nem csak melegedni jártál a suliba.

febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
96%

Legjobban jártál, egészséges van egy egész nyugodt napod felkészülni.

Az életben a legkönnyebb dolgod lesz egy matekdoga a világon.

febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
91%

Engem nem szokott ennyire érdekelni, figyelj

Megírsz egy egyest vagy kettest, utána tanulj rá, aztán ötös lesz, nekem ez a taktikám, ha valami miatt lemaradtam. Bár nem tudom milyen suliba jársz, de ha még általános, akkor tanuld nagyon, és később sokkal könnyebb lesz!

febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
34%
Igen. A hazudozásnál nincs jobb időtöltés.
febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!