Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy streamer ezt a szöveget...

Egy streamer ezt a szöveget rakta ki Discordra. Szerintetek mennyire elborult/beteg gondolkodásmód ez?

Figyelt kérdés
Tegnap este szerettem volna ezt kiírni, de úgy érzem nem fogok vele várni annyit. 9 év sok idő. Ennyi ideje streamelek a Twitchen. Mivel sosem nézőbotoltattam magam, mint a legtöbb magyar pipás, így nem lettem partner. Hiába a sok munka, a változatos live, a közösségalkotás, a veletek való tanulás, a sok millió forint amit rátok költöttem ahelyett hogy magamra költöttem volna, a mérleg az én oldalamra billent. Rengeteg jót megéltünk tény, de a sulira, munkára, magánéleti problémákra fogva, meg azt hazudva hogy nincs időtök, közben meg másokat néztek, végleg betelt a pohár. A közösség akinek személyesen MINDENKINEK jelen voltam az életében, és minden nap számíthattatok rám, és számíthattok rám, nincs itt nekem, úgy ahogyan kellene. Sokatok egy ki**szott subot sajnál rám, úgy hogy éveken át tanultam vele INGYEN, és általam lett színjeles az adott tárgyakból. Sok embert mentettem ki nagyon szar élethelyzetekből és eltűntek, ignoreba vágtak, és még sorolhatnám. Erősen gondolkozom már 2 éve, de most az elmúlt hónapokban még erősebb lett bennem hogy felhagyom végleg mindennel és elköszönök örökre mindenkitől. De egy dolog miatt nem tettem meg, mert szeretek streamelni és szeretlek titeket. De az élet rövid. Én nem csak leírom, hogy fontosak vagytok nekem hanem itt is vagyok nektek és voltam is. A mai naptól kezdve, ha újra elkezdek egy rutin szerint streamelni MINDEN NAP, akkor szeretném, hogy ha akár csak lurkben is, de ott lennétek a streameken, kifogás nélkül. Szeretném elérni a partnerséget, de ehhez kell a 75 átlag nézőszám egy v. két hónapon át. Nekem is nehéz az életem, egészségügyileg nem vagyok jól, Anyumnak és Nagyimnak segítek be napi szinten, és emellett dolgozik. Ez mind nehéz és stresszes mégis itt voltam és vagyok nektek. Minden erőmmel, őszintén, Titeket szeretve. Ezt kérem vissza is cserébe, LEGYETEK ITT NEKEM! Minden kifogás nélkül! Ha nem lesz meg a partnerség X időn belül, tényleg abba fogom hagyni. Úgy érzem nem akarjátok hogy kitörjek!
2023. jan. 30. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
inkább küldte volna el nekem azt a milliókat
2023. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez ki? Kémikus?
2023. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Én pontosan tudom kiről beszélsz, és teljes mértékben egyetértek vele.

Ő egy streamer, ez is sok időt és munkát vesz igénybe.

Tényleg krva sokszor segít tanulni idősebb/fiataloknak egyaránt (többek közt nekem is segített többször is)

Tényleg krva sok pénzt költ a nézőire.

És tényleg krva sokan használták ki az őszinte szívét, odamentek segítséget kértek, kisírták a lelkület és eltűntek egy életre.


Nagyon sok embernek segített egy nagyon szar élethelyzetből kikerülni (többek közt nekem is btw)

Úgyhogy végképp nem értem mi a problémád. Megítéled pedig nagy eséllyel nem ismered őt eléggé.

Érdekelne neked mi a problémád vele, esetleg zavar hogy szeretne ebből megélni?

Amikor a pékségben vásárolsz és azt mondják 340 forint lesz, miért nem panaszkodsz hogy ők miért pénzért sütnek?


kérlek szépen fejtsd már ki neked mi a problémád vele...

2023. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki ez 3-as? Ha már közsszereplő (mert ez) és ez egy public announcement, megszeretném tudni kinek az agyréme ez. Privátban is jöhet ha félsz kiírni ide.
2023. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3. Ha nem érzed az abszurditását, a poláris fenyegető majd nyalizó majd megint fenyegető stílusok váltakozását az írásának, akkor részese vagy a problémának sajnos. Amit írt, szimplán emberileg nem oké, és azt a lelki terrort alkalmazza, amit a ti rajongásotok a stílusa iránt csak tüzel :) Na de szóltak, hogy szimplán ignoráljam a történteket, szóval leveszem a figyelt kérdéseim közül, csak arra kérlek hogy értően és pártatlanul olvasd vagy ovlastasd el a szöveget valakivel. Ki fogja röhögni, és a szemöldökét fogja vonogatni nagyvalószínűséggel
2023. márc. 9. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:
DE KI EZ????? Szétver az ideg, tudni akarom ki ez.
2023. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hatos, mivel a streamer nem egy olyan kaliberű ember mint például Dancsó. Nagyon kicsi esély van rá, hogy ismered...

Most csak azért, hogy odamenjen any*zni azért fölösleges leírni.

2023. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok anyázni. Csak tudni akarom, hogy ki.
2023. márc. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!