Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy szülő haragszik a...

Ha egy szülő haragszik a gyerekére kicsit jogos dolgon és utána pedig nagyon megverni az normális?

Figyelt kérdés
febr. 20. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy nem normális.
febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem,egyeltalán nem az.
febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Nincs olyan, hogy kicsit jogos.

Jogos. Pont.

Hazudtál, loptál, mit tudom én - jogos. Nem kicsit, nem talán, nem esetleg. Jogos.

És ha a szép szóból nem értesz, akkor nagyon is rád fér egy atyai pofon.

Vagy kettő.

Ha az sem elég, mert gondolom nem ez volt az első eset, akkor az alapos eltángálás is jogos. Valamiből meg kell tanulnod, amit meg kell tanulnod.

febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Tudod mikor emel kezet egy ember?


Amikor nincsen eszköztára, szókimcse, érzelmi intelligenciája ahhoz, hogy emberként megfelelően kezeljen egy adott szituációt.


Vagyis kommunikációja, önismerete, problémamegoldó képessége a béka popsija alatt van.


Ezt bőven kifejti egy videóban a Tanulom magam youtube csatornán az Attis is.

Javaslom kutasd fel.


Lehet gyereket fegyelmezni, büntetni következetesen is. Nem kell ahhoz kezet emelni.


Az utcán se emelünk kezet a másik emberre, se a munkahelyen, se akkor ha vétkezik stb.


Emberek vagyunk, nem állatok.

febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogy normális.
febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ütünk meg gyereket, ez alap.
febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Kicsit megverni sem normális! Egyáltalán nem normális dolog megverni egy gyereket, veréssel nem lehet nevelni! És erre nem magyarázat, hogy engem is sokszor megvert az apám, mégis itt vagyok, mégis ember lettem!
febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Így van, csak gügyögjünk a kis erikkártmeneknek akkor is mikor ellopják a nagyi nyugdíját, mikor megütik anyut, vagy a szoba közepére szarnak mert csak ájfón27-et kaptak karácsonyra, miközben már van ájfón28 is.

És nézzük, mivé züllött ez a mai, felnövekvő generáció...

Vagyis ugyan, dehogy, legyünk büszkék rájuk!

Legyünk büszkék erre a sok szutyokra, aki még azt sem tudják eldönteni, fiúk-e vagy lányok, akik elsírják magukat ha valaki csúnyán néz rájuk vagy csak más véleményen van valamiben, akik azt hiszik, körülöttük forog a világ és nem értik miért nincs minden úgy és pont úgy ahogy ők akarják - na ez az eredménye annak, hogy mindenért csak elmotyogtok egy ejnye-bejnyét.

febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Ez hülyeség. Úgy is lehet tisztességes és normális embert nevelni valakiből, hogy nem vered belé.
febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valakiből igen, de mindenkiből nem.
febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!