Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám ezt direkt csinálja?

Anyám ezt direkt csinálja?

Figyelt kérdés

Délután mióta hazajöttem anyám a gépnél ült olyan 15 perccel ezelőttig. 15 perccel ezelőtt ment ki az elő szoba/konyhába és most pakolászik meg csörög valamivel.

Apám már aludna, húgom szintén aludna. Apám kb 15 perccel ezelőtt kapcsolta ki a tv-t, aztán pont kijött anyám.

Anyám háztartásbeli szóval lenne ideje egész nap elintézni a dolgokat, de valahogy állandóan így estére jut eszébe minden, amikor már más aludna és biztos hogy valakit zavar, aztán meg ő van felháborodva, ha apám szól hogy legyen már csendben.


Direkt csinálja, hogy ezzel is idegesítse apámat? Nem túl jó a házasságuk, konkrétan érezni a gyűlöletet kettejük között.



márc. 1. 21:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Mi honnan tudjuk, hogy a te anyád mit miért csinál? Őt kérdezd!
márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Háztartásbeli, tehát gondolom, h addig alszik, amíg akar. Így aztán ő ki van pihenve, unatkozik. Nem feltétlen csinálja direkt, az ilyen embereknek eszébe sem jut, h mások normálisan éjszaka pihennek. Nekem tesóm ilyen. Én vagyok a hülye, ha szólok neki, h szerdán hajnal 3 kor ne kezdjen már el kukoricát pattogtatni, mert mondjuk én aludnék, mert korán kelek.
márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Igen, ez egy hidegháború köztük. Anyád lehet nem apad “ellen” csinálja, csak puffog, ideges, nem tud aludni, vannak letárgyalatlan témák. Vagy figyelmet akar.

Vagy éreztetni akarja a családdal, hogy mennyit dolgozik otthon.

Vagy egy új/régi szeretőjével csettel, aki rá akarja venni a válásra. Addig nem végez újabb pókháló leszedést

márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Ja, csakis egy pasi miatt ül egesz nap a gep előtt. Probalja behálózni az újat, de ki tudja mióta van neki esetleg más
márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Biztos nem pasi miatt ül a gép előtt....
márc. 1. 22:00
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Ehh... lehet...
márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azért az már a legalja lenne, ha tényleg igaz lenne.
márc. 1. 22:07
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak lusta, és este kap észbe, hogy valamit csinálni kellene.
márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Kérdezd meg tőle és kész. Vagy előre tudod, hogy nem hinnél neki? Miért nem?
márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Igen, siman lehet valami alattomos passziv agressziv bosszujatszma... a nok kozott sok ilyen kigyo termeszetu van (van persze ffiban is, de az ritkabb).
márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!