Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyik pasi kinyalja a gyereke...

Egyik pasi kinyalja a gyereke seggét, a másik eldobja és rá sem néz.Mitől függ, hogy egy pasi megszereti a gyerekét vagy nem?

Figyelt kérdés

márc. 5. 00:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%

EQ és hozott minta. Minket pl külső szemlélő jó családnak titulál volna, de igazából a 4 fal közt voltak olyan húzásaik, amikből csak azt tanultam, hogy gyereknek kuss a neve vagy jön a verés. Szinte teljesen kiltották ezek a negatív emlékek a pozitívakat. Alig van jó emlékem. Azt se tudom hogyan kell gyerekkel bánni és nem tudok "lemenni a szintjükre", nem tudom mi a jó egy gyereknek, mivel tudnám elszórakoztatni. Mert nem volt egy minta elöttem.

Bár a franc tudja, lehet jobb, ha nincs, legalább én máshogy rontom el a gyerekem, nem azt a hülyeséget nyomom, amit a boomerek. :/

márc. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
Sok férfi alapból nem akar gyereket, csak a nő ráerőlteti, meg nem szedi a fogamzásgátlót, de bekamuzza, hogy szedi. Aztán csodálkozik, hogy a férfi nem szereti meg a gyereket, hiszen nem is vágyott rá. Persze ha én férfi lennék és nem akarnék gyereket, akkor gumit használnék és megbeszélném a párommal, hogyha ő gyereket akar, keressen mást. Nem való mindenkinek a gyerek, nem lehet kierőszakolni a szeretetet sem.
márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
35%
12, írni kell egy szerződést, hogy nem vállalsz akkor sem gyereket, ha véletlen becsúszik. Az a biztos.:)
márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%
Ó, ha csak azok nem szeretnék a gyereküket akik nem is akarták. Senki nem említi azokat az "apákat" akik jobban akarták a gyereket mint az anya. A vége meg ugyanaz, sőt.
márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Apám - állítása szerint - akart. Szeretett, szerette anyát. Mármint láttuk rajta, hogy őszinték az érzései.


Aztán anya meghalt, ő kétév múlva összejött egy nővel, és onnantól kezdve nem igazán érdekli, mi van velem.

A nő fontos, a féltesóm fontos, én "vagyk".

márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Jaj,3.vagyok,úgy értettem,hogy a párkapcsolatába már eleve hoz-e az anyukával már ilyen apai ösztönöket, hogy már eleve akar apuka lenni,+képes rendesen gondoskodni egy gyerekről,ha úgy adódik,hogy jön.

Szóval,hogy a párkapcsolatába már eleve hoz-e bele ilyet, hogy van benne képesség+szándék,hogy jó apuka legyen.(Mondjuk,ha pl nem tervezett a gyerek, akkor is pl megvan benne ez adottság,képesség, hogy jó apuka tud lenni. És hogy pl akkoris próbálhat,igyekezhet,törekedhet minél jobb szülő lenni, ha pl úgy beszélték meg ,hogy nem lesz gyerek egyáltalán,csak becsúszott,de ez mondjuk már másegyéb téma, itt már továbbgondoltam, de azért próbálkozni próbálkozhat jó apának lenni,lehet,hogy van,aki igen; szóval,hogy úgyis próbálkozik jó apuka lenni,ha alapból nem akart gyereket; meg,lehet,hogy van,aki nem. Megmég pl az is lehet,hogy nagyon próbálkozik valaki jó apuka lenni, de nem jön össze neki.)


Hogy már eleve úgy lép-e bele a kapcsolatába (a potenciális anyukával), hogy van benne képesség+szándék,hogy jó apuka legyen.


Bocsi,hogy kétszer írtam le, csak nem értelmesen fogalmaztam meg.

márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
17, ha valaki nem akar gyereket, az nem véletlen nem akar. Az meg, hogy „Bécsúszozz“, hát hogy is fogalmazzák... Eléggé izé. Attól a kapcsolattól mit akarhat egy pasi, aki becsapta?
márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
59%

18,nem biztos,hogy becsapta, azt szokták mondani,hogy nincs 100%os fogamzásgátlási módszer.

pl 8.-ban,amikor beszéltünk védőnővel órán a fogamzásgátlásról,akkor van az a kis kehely,amit föl lehet helyezni,na,arról azt mondta,hogy az nembiztos,hogy a legjobb módszer,mert neki egyik ismerősének amellett a módszer mellett született 4 gyereke.

Másik: muterom egyszer azt mondta,hogy egy orvos azt mondta neki, hogy nem lehet anyámnak gyereke(már nemtom,mi volt),mégis anyám természetes módon szült 3 gyereket.

"Becsúszott" pl olyan is lehet,hogy pl nemtom,pl túl nagy gumiméretet használtak,és nem maradt rajta a pasi nemzőszervén,v nemtom.

márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
*mármint,természetes úton is fogantunk,nem kellett hozzá ilyen lombik.
márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
*ja meg régen pl azzal riogatták a gyerekeket,hogy ha felfáznak életükben akár egyszer is,majd nagykorukban nem lehet gyerekük,és lehet,hogy volzót,aki elhitte ezt a felnőtteknek,és akkor ő csak enbyit mondott a pasinak,hogy neki nem lehet gyereke,ő is elhitte,szeretkeznek egymással,azt' ott a gyerek.
márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!