Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikortól adnátok éjszakára is...

Mikortól adnátok éjszakára is az apjának?

Figyelt kérdés

1 éves 2 hós a fiam, még nagyrészben anyatejes, bár napi 5-ször van étellel kínálva minimum és vizet, teát is kínálok.

Éjjelente újabban 7-10 alkalommal ébreszt és nappal is sokat kéri a szopit.

Egy gyerekkel már tapasztaltam, hogy minden igyekezetem ellenére se hagyta abba 3 éves koráig, így nála már nem is terveztem ez ellen harcolni.

Szétmentünk, az apa a 3 órás elvitelesáthatási időket 2 éves korától szeretné kiterjeszteni teljes hétvégére, ünnepekre, nyári szüneti 2 hetekre én viszont úgy vélem, hogy ezt így nehéz előre megmondani.

Ti mit tennétek a helyemben? Én szeretnék mihamarabbi megállapodást, de vele nagyon nehéz egyezkedni és annyira már ismerem, hogy nem a gyerek szempontjait tartsa elsőnek.

Ha ő 2 évesen erre készen áll, vigye, de ezt hogyan lehet lepapirozni? Számára úgyis mást fog jelenteni... én 2 és felet vagy 3-at írnék.


márc. 8. 07:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
40%

Tudom, hogy minden gyerek más stb, de ennyi idősen már igazán átaludhatná az éjszakát. Nem pörgöd kicsit túl ezt a dolgot? 3 éven át nem aludni, az kegyetlen. Gyereknek is.


Szerintem nyugodtan add oda apjának, talán nála aludni is fog, de te biztosan. :/

márc. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Hát, alattunk ejfelig és reggel 6-tól baromi hangos a TV-je a szomszédnak, tegnap már arra gondoltam, ez a baj! Mert amúgy nem tudom, mi lehet... de a nagy se aludta át 4 éves koráig, szóval engem ezek már nem lepnek meg.
márc. 8. 07:39
 3/36 anonim ***** válasza:
55%
A szomszédnak is szólj, valami házirend csak van a tömbben, hogy 9 vagy 10 után már ne hangoskodjanak. Lehet a gyereked is amiatt alszik rosszul.
márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
83%

En mar most is boven hagynam nala aludni 1 ejszakat, ha engem kerdezel. Az apjarol van szo, nem egy idegenre hagyod. Miert ne lehetne megprobalni? Max ha nagyon nem megy, elmesz erte, amennyiben nem lakik tul messze.


Annyiban igaza van az elsonek, hogy okosak am, toled keri a cicit, de az apjatol nem fogja.


Nem teljesen ilyen helyzet, de az en anyatejes kisfiam siman aludt a mamanal 1 eves koratol kezdve. Ha fel is kelt ejszaka, eleg volt neki egy kis viz, aztan aludt vissza. De termeszetesen ha itthon volt, en csak szoptatassal tudtam megnyugtatni 😅

márc. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%

"Ha ő 2 évesen erre készen áll, vigye, de ezt hogyan lehet lepapirozni? "


Birosag, gyermekelhelyezesiper, abban a kapcsolattartas szabályozása.

márc. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
90%
Örülj neki hogy vinné, hogy foglalkozik vele.
márc. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
69%
Amíg nagyrészt anyatejes, addig nem.
márc. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
79%
Az enyém 3,5 éves koráig élt anyatejjel, viszont másfél éves korától rendszeresen ment a nagyszulokhoz. Semmi gond nem volt ezzel.
márc. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
30%
Egy éjszakára most is adnám. Az viszont kizárt, hogy két évesen majd kéthetekre adjam. Akkor se, ha az apja. Ez rengeteg.
márc. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
81%

Íroad,hogy napi 5-ször is kínálva van más étellel is. Nagyon jó az anyatej,de ennyi idősen már sok az éjjelente 7-10 szoptatás. Szinte óránként eszik a baba. A gyomra sem tud így pihenni.

Én már csak ez miatt is odaadnám,hogy kicsit erről le tudjon szokni. Ne haragudj,de azt olvasom a sorok közt,hogy inkább eteted,szoptatod,csak legyen csendbe.

Hozzáteszem,nekem is 4 éves koráig szopott a lányom,de éjjel pihentünk. Max tényleg egyszer,vagy víz.

márc. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!