Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszul esne nektek, ha a...

Rosszul esne nektek, ha a fiatok titkolná előttetek a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Tudnátok, hogy van valakije, majdnem mindennap üzengetnek egymásnak, összejárnak, viszont eddig el sem hívta bemutatni, még egy képet sem mutat róla, titkolja a szülei előtt a párját.

márc. 10. 20:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
12%

De vajon miért nem mutatja be? Mindenesetre gyanús, hogy társkeresőn mutatja, ki tetszik neki, amikor meg összejön valakivel hónapokig rejtegeti.

Én pont meleg vagyok, és pont ugyanígy harítottam anyáék érdeklődését anno, csak én idafigyeltem rá, hogy ne az orruk előtt irogassak a pasimnak. Mai napig nem ismerik a párom, nyilván okkal.

márc. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%

"Azt mondta 3 hónapja vannak együtt."


3 hónap az semmi :D Főleg ha neki még komoly kapcsolata se volt. Gondolom nem akar pofára esni, még csak csiszolódnak, ismerkednek, stb, nem kapkodja el.

márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%
Húgom egyik fiának a barátnőét sem ismeri (sőt, azt se tudja, hogy van barátnő, a fiúk 250km-re élnek), miközben anyukánknak is, nekem is bemutták a lányokat... Azt mondják,nem akarják, hogy a fb-n kutakodjon utánuk, stb. igazuk van, ismerik az anyjukat.
márc. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem titkolja, egyszerűen nem mindenki szerint kell bemutatni egy háromhónapos kapcsolat másik tagját.


Az én szüleim több, mint háromnegyed év után találkoztak először a barátommal. Tudták, hogy együtt vagyunk, de minek vigyem oda ilyen korán?

márc. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
29%
Biztos cigány
márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%

Lekakkantom. Biztos megvan az oka, hogy miért nem mondja el.

Majd bemutatja, ha akarja.

Minek erőltetni?

márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%
3 hónap után én nem mutattam be a párom. Szerintem az korai és én nő vagyok. A férjem 6 hónap után mutattam be. Persze akkor még nem volt a férjem. Hagyd békén. Bemutatja majd ha akarja.
márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Rövid kapcsolatok egyértelműen csak a felekre tartoznak. Én a párválasztási kapcsolatba sem szóltam bele, bár láttam, hogy a dolog nem egyértelműen kiegyensúlyozott. Csak válás után mondtam el a síró fiamnak, hogy mi volt a benyomásom a volt menyemet illetően. És ettől a mi apa-fiú kapcsolatunk nem romlott meg.
márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Anyámék semmit nem tudtak a magánéletemről soha. Seggek voltak, rossz volt a viszonyunk.

Aztán 30 felé a párom ötlete volt, h meglátogassuk őket. De meg akkor is félve kérdeztem apámtól, hogy eljöhet-e. Ja, külföldön élek.

márc. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!