Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszul esne nektek, ha a...

Rosszul esne nektek, ha a fiatok titkolná előttetek a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Tudnátok, hogy van valakije, majdnem mindennap üzengetnek egymásnak, összejárnak, viszont eddig el sem hívta bemutatni, még egy képet sem mutat róla, titkolja a szülei előtt a párját.

márc. 10. 20:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Hát ennek oka van. És nem azt mondom, hogy a lány az ok
márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha eljön az ideje, be fogja mutatni.


Ezer oka lehet, hogy még nem áll készen rá - akár az is, hogy friss a kapcsolat, nem biztos benne, nem biztos abban, hogy a másik fél mit érez, meg sok egyéb ok.


Ha tényleg komoly a kapcsolat, előbb-utóbb elő fogja hozni.

márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

azonos nemu szerelemrol van szo? mert azt irod #ben hogy homoszexualitas. ebben az esetben megertem, gondolom ez nagyobb tema es ilyenkor biztos több ido kell.


Ugye elösször tenyleg az a kerdes eleg bizalmas mely a kapcsolatotok e... aztan lehet hulye tini korban van a gyerek es ilyenkor eleve bezarkoznak.


A lenyeg ne faggasd, hagyd. Talan egyszer elhinthetsz egy olyat szituaciotol függöen hogy na majd ha lesz parod akkor fözök nektek vmi finomat vagy sütlk sütit ha atjön...vmi ilyen jo fej mondatot

márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Nem esne rosszul.

26 éves fiam , tudom mar egy idelye van valakije, de ma hozta csak szóba.

Nem kötelező beszámolnia mindenről.

En igy látom.

Nem kerdezgettem.Kivártam mig ő jónak látja elmondania.

márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"azonos nemu szerelemrol van szo?"


Nem biztos, de már az is felmerült, mert 27 éves, és azelőtt még nem volt senkije, bár mutatott lányokat társkeresőn akik iránt érdeklődött.


Azt mondta 3 hónapja vannak együtt.

márc. 10. 20:30
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
hat akkor ez feltünö hogy az lesz .. zavarna? ha igen akkor ezt o is tudja / erzi es persze hogy nem akarja bemutatni
márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Miért esne rosszul? Én sem mutattam be senkit otthon, csak egy vőlegényt meg a férjemet. Miért kéne mindenkit felvonultatni, akivel kefélek? Nem értem
márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
7es .. en pl bemutattam a barataimat 16 eves koromtol. mondjuk itt latszik a kulnbseg talan :-D en 3at mutattam be a 3.adik a ferjem lett.
márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

titkolja a szülei előtt a párját.


vagy a párja előtt a szüleit...

márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

27 éves felnőtt ember a fiad.

Nem az a kérdés, miért nem mutatta meg be vagy miért nem mutatott róla képet; hanem az, hogy ti miért faggatjátok, miért akartok képet látni róla?


Békén kéne hagyni szerencsétlen embert, hogy tudjon párkapcsolatot kialakítani egyáltalán.

márc. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!