Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány évesen ajánlanátok egy...

Hány évesen ajánlanátok egy férfinak hogy apává váljon?

Figyelt kérdés

márc. 20. 07:16
A kérdező szavazást indított:
25-30 között
30-35 között
35-40 között
40-45 között
45-50 között
50 felett
65 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%

Miért kellene nekem ajánlanom?

Kérdezni tudni kellene, de rengetegen nem tudnak.

márc. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Amikor Ö MAGA késznek érzi rá magát.
márc. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem tágabban 25-40 között, mert mindenki egyénileg és körülményeiben is más. Régen gyakrabb volt 25-30 között, de jobbak is voltak a megélhetési körülmények. Sajnos minden szempontból tolódik ki a mai világban. Ha általában vagy jövőre nézve lehetne is gyerekem, most 35 évesen nem akarnék alapból sem. Sajnos későn indult be az életem, van még mit megélnem, és párommal csak kettőnkre van elég körülményem.
márc. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm a válaszodat. 41-42 még beleférhet vagy az már késő?
márc. 20. 07:45
 5/28 anonim ***** válasza:
82%

Az első gyerekem 26 éves koromban született, a második 31.


Az elsőnél még nem teljesen voltam vele tisztában mit vállalok (bár ahogy elnézem, akinél később jön az első ott is sokszor ez van) és nem voltak annyira stabilak az életem alapjai. Ezért 2 éves korában költöztünk is másik városba, többször melót váltottam stb. Másik oldalról még rengeteg energiám volt. Rengeteget voltam a lányommal. Mentünk hétvégente mindenfele. A játszótéren mindenre felmásztam vele stb. És nagyon jól megértettük egymást.


5 évvel később a fiamnál már fix, jól fizető munkahelyem volt, stabil anyagi háttér stb. Vele is minden szuper. De azt látom, hogy már kevesebb az energiám. Sokszor a játszótéren a hátam közepére nem kívánom, hogy fel kelljen másznom a csúzdára stb. Most ez még nem vészes. De gondolom később ez még inkább így lesz.


Meg ugye abba kell belegondolni, hogy egy gyerekkel jobb esetben 20 évig van úgymond aktívan dolgod. Érdemes megnézni, hogy mondjuk 15 év múlva mennyi erőd lesz erre.


Szóval lehet 40-esként is, de szerintem akkor már sokkal nehezebb jó kapcsolatot kialakítani a gyerekkel.

márc. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
19%
Nem késő, csak szopatod a gyereked. Szerintem ha jófej szülő vagy, minél tovább szeretné, hogy az élete része maradj.
márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
42%
46 éves férfi vagyok. Az első gyermekem 21 éves koromban született. A második gyermekem meg 24 éves koromban született. És az első unokám 42 éves koromban született. Nincs időhöz kötve! De én amikor születtem akkor édesapám 31 éves volt, és édesanyám pedig 22 éves volt amikor megszülettem. Szóval nincs korhoz kötve.
márc. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%
Valamennyire azért van. Gondolom, nem a vitrinben tartottad a gyerekeket, érdemben is édesapa vagy.
márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
51%

Nem a gyerek megcsinálása a mutatvány hanem az hogy rendesen felnevelni.

Én ezt pénzhez kötném ma nincs 100 milliós vagyona a szülőknek ne legyen gyerek.

márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
Soha:D
márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!