Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van, hogy felnőtt...

Elegem van, hogy felnőtt férfinak hív anyám, én még gyereknek érzem magam 28 évesen. Miért baj ez?

Figyelt kérdés

2022. okt. 18. 18:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Azta, reménykedem benne hogy én nem itt fogok tartani 28 évesen
2022. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%
pelenkázást is igényeled még? :-D
2022. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
21%

Nincs ezzel baj, korabban utananeztem kicsit a temanak, es manapsag egyre inkabb keson ernek meg sokak, egyes tanulmanyok 30 eves korra toljak ki ezt. Nalam nagyon betalalt a dolog, konkretan 30 voltam, amikor ereztem, hogy mar nem szorongok, ha ugyet kell intezni, vagy egyedul kell utaznom. Mindenki masmilyen, nyilvan te is a fentebbi peldaba tartozol. Persze kesobb nehez lesz beletorodni, hogy ilyen voltal, nekem is nehez, ugyanakkor meg is konnyebbul az ember, hogy vegre tenyleg felnott.


34N

2022. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Most voltam 18 éves nem akarom elhinni,hogy ennyi vagyok már
2022. okt. 18. 19:02
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Anyádnak igaza van. Ideje felnőnöd és elfogadnod a tényt, hogy felnőtt férfi vagy.
2022. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél fel ilyen kis fodros sapkát, pelenkát, oázz és rázz egy csörgőt. Akkor talán leesik majd neki.
2022. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a gondod, 21 évesen már én is felnőtt férfinak hívtam magam, nem hogy az anyám. Nekem is nagyon hiányzik a gyerekkorom de az sajnos nem tér vissza, ideje felnőttként viselkedni
2022. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
39%
en 29 vagyok de a mai napig csak annyi valtozott a 14 eves enemhez kepest hogy melyebb lett a hangom. Tok fun igy elni az eletet, eddig azt hittem hogy csak azert vagyok ilyen mert meg nem ertem be de az utobbi evekben megfigyeltem a tobbi felnottet es lol nem kell nekem az a hulye felnott elet… csalad, felelosseg, lemondas, stressz, depi … kinek kell ez? Igy meg full jol elszorakozok, hat akkor sose nojjunk fel :D
2022. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért minek hívjon pici fiamnak? 28 évesen azért már na, fura lenne.
2022. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
96%

Én már rég kitettem volna a petyerkád. Nem azért mert nem szeretnélek, vagy csúnya gonosz szülő lennék. De jócskán el kellett volna már kezdened leválni..

Persze szüleidben is van bőven hiba, ha ennyire életképtelenre neveltek..

2022. okt. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!