Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meghallottam, hogy anyám és a...

Meghallottam, hogy anyám és a barátnője a szexről beszélgetnek és azóta undorom van. Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
Az élmenyeiket részletezték egymásnak, hallottam, hogy anyám elég undorító dolgokat mondott.
márc. 25. 20:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Mondogasd magadnak: anyám is ember, vágyakkal, neki is van privát élete.
márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Te is születtél valahogy.
márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
92%
Máskor ne hallgatózz! Ezen meg lépj túl, vagy ha annyira traumatizált ez téged akkor fordulj szakemberhez.
márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem hallgatóztam, menni akartam a konyhába és meghallottam. Annyira nem "traumatizált" hogy "szakemberhez forduljak", csak szimplán undorít.
márc. 25. 20:52
 5/38 anonim ***** válasza:
88%

Hogy mit kezdj ezzel?

Mondjuk nőj fel.

Amúgy eddig azt hitted, hogy anno anyukád meg apukád összemosolygott, és erre egy gólya hozott téged?... Mert van egy rossz hírem akkor...

márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Nemcsak szimplán a szexről van szó. Írtam, hogy gusztustalan részleteket is hallottam. Senki nem összemosolygásról beszélt.
márc. 25. 20:56
 7/38 anonim ***** válasza:
82%
Amikor meghallottad, hogy a szexről van szó, miért nem mentél onnan rögtön? miért vártad meg a gusztustalan részleteket?
márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Rögtön a gusztustalan részleteket hallottam meg.
márc. 25. 20:59
 9/38 anonim ***** válasza:
77%

Máskor ne hallgatózz. Ne add már elő magad, hogy nem hallgatóztál. Vèletlenül ott áltál tíz perceket végig hallgatni a részleteket.

Jahhh naon undi lehetett hallgatni, ha nem húztál vissza a szobádba, hanem inkább tovább hallgattad

márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
76%
Azért elárulhatnád nemedet, korodat. (Nem mindegy milyen tapasztalataid vannak szex témában, esetleg csak elöitéletekkel rendelkezel.)
márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!