Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám elkezdett ismerkedni...

Édesanyám elkezdett ismerkedni valakivel,akiről nem tudok semmit ,ti hogy viselnétek ezt?

Figyelt kérdés
Tavaly előtt édesapám elhunyt,anya pedig most elkezdett ismerkedni valakivel,akiről nem tudok semmit,és ez nagyon rosszul érintett,mivel én mindig is ragaszkodtam fateromhoz,ti mit gondoltok erről?

márc. 26. 20:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
43%

Jobban jársz ha normálisan leülsz vele beszélgetni.

Nagykorú, jogában áll.

Nálunk viszont kemény munka volt, mire meg tudtuk vele értetni, hogy az amerikai katonája csaló, szóval nem mindegy, hogy kivel ismerkedik. Igaz megjártam vele a rendőrséget is, hátha nekik elhiszi, de még utána két hétig gyilkos voltam, mert miattam nem tudott segíteni ennek a jó embernek, pedig a tábornok is írt neki, hogy ha küld pénzt akkor nem viszik ki harcolni.

márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
74%
Borzasztó 13 as, mennyi a ketsegbeesett földbuta nő es így csalja ki a penzet az “amerikai katona” hogy aztan majd felesegul veszi
márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
63%

#14 A durva az, hogy egyébként meg tájékozott, korábban is beszélgettünk róla, akkor úgy tűnt, hogy érti, hogy mi a gond.

Neki szerencséje volt, megúszta.

De tényleg nagyon sokan esnek a mai napig áldozatul :(

márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
58%
Hiaba volt tájékozott, a kétségbeesés elöntötte azt a beszűkült elméjét mert hinni akarta, hogy tarsra akad. Halistennek hogy nem sikerult
márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
82%

Most az a gondod,hogy anyud ak ne legyen társa,vagy az,hogy nem tudod ki az? A kettő között van különbség. Kérd meg,hogy mutassa ba,ha sokat emlegeti otthon,mert szeretnéd meg ismerni. Nem muszáj élete végéig egyedül élnie sem miattad,sem édes apád emléke miatt. Ha meg valami nem stimmel a lovagjával,ezt beszéld meg vele nyugodtan. Sajnos a rózsaszín köd létező jelenség a szerelmeseknél.

De ne magadat nézd,hanem azt hogy anyud boldog legyen.

márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
22%

Teljesen megértelek...

Ugyan nekem nem meghalt apám, hanem elváltak. (Mert egy terhes cafka azt állította apàmtól terhes. Na mindegy, ez màs téma.) Mindenesetre anyám utána sokáig nem ismerkedett, mert még picik voltunk... Aztán mindenki mondta neki, de keress valakit, bla bla..

Végül belement, voltak próbálkozásai, de sikerült kisgyerekként megoldanom, hogy ezekből ne legyen semmi ;).


Alapvetően nem lett volna bajom egy nevelőapa, de... Anyámmal nem volt köztünk sose egy igazi kapcsolat, sosem beszélgetett velem komolyan semmiről. Emiatt tele voltam gátlásokkal, félelmekkel.

Azt pl kifejezetten nem tudtam volna elviselni, hogy egy idegen fazon költözzön a lakásunkba és ott legyen non-stop... Pláne úgy, hogy olyan fagyos volt anyámmal a kapcsolat.....

Én az otthoni közös együttlétezéstől tartottam, nem attól, hogy apa helyére más pályæz....

márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
56%

Végül belement, voltak próbálkozásai, de sikerült kisgyerekként megoldanom, hogy ezekből ne legyen semmi ;).


Hát én téged legszívesebben az anyád helyében is agyonvernélek.

márc. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező: ha komollyá válik a kapcsolat, megismered majd.

Megértem hogy édesapád hiányzik, de édesanyádnak is joga van társhoz.

márc. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
7%
Mer a Gyurcsány jobb vót?
márc. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
88%

Én azt gondolom erről, hogy nem várható el, hogy élete végéig özvegy maradjon egyedül.

Nyilván majd bemutatja ha már úgy ítéli meg, hogy van annyira komoly a kapcsolatuk. Amíg nincs még ő sem tisztában vele, hogy mennyire lesz ez komoly, addig nem mutatja be. Ennyi.

márc. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!