Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám elkezdett ismerkedni...

Édesanyám elkezdett ismerkedni valakivel,akiről nem tudok semmit ,ti hogy viselnétek ezt?

Figyelt kérdés
Tavaly előtt édesapám elhunyt,anya pedig most elkezdett ismerkedni valakivel,akiről nem tudok semmit,és ez nagyon rosszul érintett,mivel én mindig is ragaszkodtam fateromhoz,ti mit gondoltok erről?

márc. 26. 20:55
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező: ha te elkezdesz valakivel ismerkedni, egyből bemutatod anyádnak, elmesélsz róla mindent?
márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Változtatok a hozzáállásomon

márc. 27. 14:45
 33/35 anonim ***** válasza:
78%

20-as illetve 28-asként írtam válaszokat. Szívből kívánom, hogy neked is és anyukádnak is boldog legyen az élete. És örülök neki, hogy felismerted a lényeget. Bízom benne, hogy az érdemi válaszok is segítettek ebben.

Minden jót. A kérdés feltevés és a válaszolások elérték céljukat.

márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

#33 Köszönöm!

Neked is minden jót!

márc. 27. 20:26
 35/35 anonim ***** válasza:

Jogos van az érzéseidhez, neki pedig a tovabblépéshez.

De nem kell és nem is szabad gátolnod őt, neki is nagyon nehéz.

márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!