Nincs igazam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Apám folyton azt mondja engedjem hogy járjon a gyerekhez az apja. De novembertől idáig le se szarta! Most meg a nővel panelt vett ki! De pár napja nekem esett hogy miattam nm tudtak össze költözni. Meg folyton fenyeget hogy megtaposs! Én meg el akarom tiltani a gyerektől. Kinek van igaza?

Mióta barátnője van nem jött. Aztán valami gebasz lehet így jött most pár napot! De én nekem ez nem tetszik. De apám hajszolja hogy engedjem.

Hónapok óta mondja hogy vigyük a gyereket vásárolni de sose jön amikor tudnánk vinni!

Mindig van valami kitérő!

Napokat otthon van és nincs ideje a gyerekre! Csak ha ő úgy gondolja. A gyerek tartással is szórakozik. Hol hónap végén küldi hol pedig nm küldi és az apja küldi helyette! De úgy érzem semmi szükségem arra a 40 ezerre. Szinte 0. Olyanokat vág hozzam hogy abból 10 pelenka ki fér meg tápszer, ruha. Nincs ő tisztába semmivel! Mit tegyek?


ápr. 3. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Mi az a gebasz?
ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Valami “problémája” lehet “gondjai”…….GeBaSz! Köszi a választ.
ápr. 3. 21:45
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Tudom mit jelent a szó, arra értettem, hogy mi az a gebasz, ami miatt eszébe jutott a gyereke.
ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Ne az apádra hallgass, ő férfi, hanem az ösztöneidre. Neked kell megvédeni a gyereket. Ne tarts kapcsolatot, nem megbízható.
ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

🤔 ne szídd, hisz te szültél neki gyereket..


Attól mert ti képtelenek vagytok normális formális kapcsolatra az exel, a gyereknek még bármilyen hihetetlen is, joga van a szarházi apjához.

ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Január óta nem vette a nevére. Azóta megy a “majd” meg a “megbeszéljük” szóval nincs joga.
ápr. 3. 23:00
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Hú baszki én ezen nem tudtam kiigazodni, max próbálkozok valamit hozzátenni.

Annyit mondok erre hogyha akar valamit a gyerektől vagy látni akarja akkor eljön, ha nem, akkor nem. Ha a gyerek meg hiányolni fogja később az apját elmondod neki, hogy egy megbízhatatlan barom gyerek nyelven.

De szerintem mindegy mit írunk mert az írásod alapján az a tipik fiatalon megkeseredett exével vitázó anyuka lehetsz.

ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
addig örülj, amig nincs joga. mert amint lesz, sportot fog űzni abból, hogyan keserítse meg az életeteket. Ha nem létszükséglet a 40 ezer, tartsd távol magatoktól, mert SOKKAL több bajod lesz ha ez az alak része lesz az életednek.
ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Darius- ***** válasza:
81%

Megmondod először is neki, hogy tapossa azt, akivel most van együtt, ha akarja.


A pénzt küldje, a gyermeket pedig láthatja akkor, ha nem részegen megy oda és nem verekedik. Hetente nem tudom hányszor, ahogy a hivatalban mondták. Ha nem akar menni akkor nem megy , az a lényeg megkapja a pénzt a gyerek. Nincs olyan hogy elmarad, ha dolgozik. Panaszt kell tenni ilyenkor a gyamugynel vagy tudom is én hol. Ha azzal fenyeget, hogy megver, mondjad neki azt, hogy csináld, de ha mégis megteszed, akkor a rejtett kamerák felvesznek mindent, ami nem muszáj legyen. Nyilván ilyenkor az utcán próbálkozna, de mindig kell kéznél legyen önvédelmi eszköz.

ápr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne ide írogass, hanem fogadj egy ügyvédet és tisztázd vele, mik a jogaid. Nem vette a nevére = nincs apasági nyilatkozat? Ez esetben nem jogosult látni, de te sem vagy jogosult gyerektartásra.


Maradhat így ha a lelki nyugalmad fontosabb mint a pénz. Ha ő ezt így nem akarja, vagy te mindenképpen akarsz kapni gyerektartást, akkor bíróság előtt tisztázzátok a jogi helyeztet. Tegyen apasági elismerő nyilatkozatot (bíróság előírhat DNS tesztet ha ezt tagadja, de ha jól értem nem tagadja az apaság tényét, csak "szórakozik"), onnantól jogosult a láthatásra. Ha meg tudtok egyezni akkor olyan időközönként, ha nem akkor tipikusan minden 2. hétvége, de mivel itt pici gyerekről van szó ha jól értem (tápszer, pelenka), biztos csak a te jelenlétedben lehet vele, nem viheti el stb.

ápr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!