Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátnőm fiával haveri vagy...

A barátnőm fiával haveri vagy apa-fia kapcsolatot érdemes kialakítani?

Figyelt kérdés

Randizgatok több mint 3 hónapja egy nővel.Még nem élünk együtt.


Nevezzük a barátnőmnek,van neki eg 11 éves fia.


A gyerek igazi apja le se sz@rja a gyereket,évek óta nem is találkozott vele,nem is érdeklődött iránta.

A barátnőmnek a volt kapcsolati se voltak túl sikeresek és nem igazán fogadták el a volt pasiai a fiát átnéztek rajta,nem foglalkoztak vele.

Szegény srácnak sose volt az életében egy apa figura aki foglalkozott volna vele.


Én nagyon kedvelem őket,a kissrác mindig mikor átmegyek hozzájuk kitörő örömmel fogad,a barátnőm is mondta,hogy a fia mindig kérdezgeti tőle,hogy mikor megyek át hozzájuk.

Szoktunk így hárman mindig valamit programozni állatkertbe mentünk most szombaton,de közös társas játékozni szoktunk, kártyázni,fagyizni menni.

Vagy most éppen imádja a focit,így.


Mondtam az anyukájának,hogy menjünk el legközelebb hárman egy NB1 meccsre élete első focimeccsére.Úgyhogy az lesz neki jövő hétre a meglepetés


Szóval érdekelne,hogy aki volt hasonló helyzetben milyen kapcsolatot érdemes kialakítani?

Haverit vagy ha több ideje vagyok együtt a barátnőmmel akkor érdemes már apa figurának lennem?



ápr. 7. 09:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az apját ne akard pótolni. Abból sosem lesz jó
ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem megy az értő olvasás, ugye 9es?
ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja fel mit jelent az a szo, hogy feszegeti valaki a hatarokat😆 mindjart leirja azt is, hogy dackorszak se letezik.
ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet kicsit ez is-az is.
ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
71%

Normális nő be sem mutatja az épp aktuális szexpartnert a gyerekének, szóval nincs miről gondolkoznod.


Ha meg ennyi esze van, hogy odavisz egy 12 hete megismert pasast... hát, oké.

Ez semmi. Három hónap.

ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!