Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnál is igy van reggelente??

Másnál is igy van reggelente??

Figyelt kérdés

Magamrol annyit hogy iskolába járok és hát sajnos elég nehezen kelek fel reggelente mikor iskola van. 6 fél 7 fele kell kelnem!Ezér Anyum szokott ébreszteni többször is mer mindig vissza alszok. Aztán sietni kell öltözni hogy időbe el tudjak indulni. De Anyum ilyenkor is ki-be jár a szobámba néha benn marad amikor öltözködök. Régebben ez annyira nem zavart mert segitett meg kikészitette ruháimat de mostanság már kicsit zavaro. Biztos tudjátok mire gondolok,fiu vagyok! Reggelente szoktak problémák lenni. Hogyan tudnám diszkréten megmondani,hogy már egyedül is elboldogulok??

Köszönöm a segitséget!



ápr. 7. 13:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Engem is úgy keltenek, nincs is ezzel semmi baj szerintem. De az, hogy anyud ott van, miközben készülődsz az már igen. Ezt szépen közöld vele, nem kell túlbonyolítani. Ha egyszer már felkeltél onnan úgyis megy a többi önállóan, nem kell hogy ott legyenek és felügyeljenek.
ápr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%

A meztelenkedős troll megint aktív... Nem unod még, őszintén?


Ordít a kérdéseidből, hogy ugyanaz vagy csak hol a lányára nyit rá az apa, hol anyuka a fiára és sorolhatnám.

ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 lehet más forumokat kellene olvasnod! És a megjegyzéseidet is nyugodtan nélkülözheted
ápr. 8. 20:07
 14/14 anonim válasza:
100%
Miért nem állítasz be egy órát? Vagy a telefonodon az ébresztőt?
ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!