Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám pisije reggelente a...

A babám pisije reggelente a pelusban nagyon sárga. Mitől lehet? Másnál is ilyen?

Figyelt kérdés
Lehet túl aggódom, de reggelente a pelusbana pisi elég sárga. Napközben nincs ilyen gond, ahogy észrevettem. Ez lehet attól, mint ahogy nálunk is, hogy esténként nem járunk ki annyit wc-re így felhalmozódik a sok salakanyag? Csak azt nem értem, hogy ők este is pisilnek pelusba, akkor miért?

2021. júl. 13. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha a pisi nagyon sárga (ez vonatkozik gyerekre, felnőttre egyaránt amúgy) az azt jelzi hogy több folyadékot kéne innia
2021. júl. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Így van, több folyadék. Nyár van, többször kell kínálni.
2021. júl. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anyatejes, próbálom sűrűn cicire tenni, de van amikor képtelenség, mert elfordítja a fejét. A súlya sem gyarapodott sokat eddig ebben a hónapban, viszont nyúlott. Fogzás is beindult nála. Bízom benne, ha nem lenne elég a tejem nem lenne rendszeresen pisi,kaki és nem aludná át az éjszakát, de azért így is aggódom… :(
2021. júl. 13. 08:45
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

A rendes babapisi sárga, mert nem tiszta vizet iszik, mint mi, hanem tejpépet.. Attól nekünk is sárga lenne, akárhány litert döntenénk magunkba!


Ha színtelen lenne, azt jelentené, hogy nagyon vizes a tejed, kevés benne a tápanyag..


VAAAAGy lehet, hogy sok sárgarépát, édesburgonyát eszel, ezek sárgíthatnak nála is!

2021. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az esti, reggeli pisi koncentráltabb. Nézd csak meg a sajátodat. Az is sárga akkor is ha rendesen iszol. Az én fiam 2 éves. Minden este alvás előtt megiszik majd fél liter vizet és napközben is iszik eleget. Reggel mégis sárga neki a pisi
2021. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden embernek sárgább a reggeli pisi, mivel sűrűbb, koncentráltabb. Ezért kell reggeli pisiből terhességi tesztet csinálni.
2021. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattak! ☺️
2021. júl. 15. 14:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!