Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám kiakar rakni hazulról,...

Anyukám kiakar rakni hazulról, sőt ki akar tagadni, mert fiúm van? (Meleg kérdés!)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, utolsó éves gimnazista, hamarosan itt az érettségi. Múlthéten összejöttem a szerelmemmel, aki egy nagyon kedves odaadó fiú. Ezt kiraktam Facebookra, kapcsolati státuszhoz, valamint instagram bioba. Profilképnek beállítottam azt, ahol átkaroljuk egymást, és nem azért mert mások arcába toljuk, csak így akarom képviselni azt, hogy szeretem.

Nos, a bátyám elmondta anyukámnak, aki amúgy a Mi Hazánk Mozgalom aktivistája, így emiatt eleve vitás a kapcsolatunk, ő eddig tudta, hogy meleg vagyok, de úgy reagálta le, hogy "majd kinövöd" vagy "megesik, mai világba mindenki mond miatt, de közben nem az".

Tegnap leültünk beszélgetni, én, anya, bátyám, és anyám leszögezte, ha nem szedem le social médiás platformokról ezt az egészet, és nem szakítok vele vasárnapig, hétfőre összeszedi a cuccaimat, és mehetek apámhoz.

Nem tudom mit tegyek, ezt a páromnak se mondtam el, és egyszerűen tanácstalan vagyok.



ápr. 18. 18:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
86%
20: talált, süllyedt!
ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
67%
Ez egy nagyon nehéz helyzet lehet számodra. Fontos, hogy az érzelmeidet és az önállóságodat tartsd szem előtt. Talán érdemes lenne először beszélni az anyukáddal, megpróbálni megérteni az álláspontját, és elmagyarázni neki, hogy mennyire fontos neked ez a kapcsolat. Ha nem jogi megállapodásra jutni, akkor keresd a támogatást más családtagoktól vagy barátoktól, és gondolj az érzelmi és támogatási lehetőségeire. Fontos, hogy ne érezd magad egyedül ebben a helyzetben.
ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem az iszonyúan szar chatgpt válaszra volt kíváncsi a kérdező, 22-es!
ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23%
Még mindig kamu kérdés ... :DDDDD
ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Ja, az igaz: kamukérdés kamuválaszt érdemel.
ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
9%
Hogy hívják édesanyádat? Respect neki, teljes mértékben igaza van. Én is mihazánkos vagyok.
ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
58%

Egyhetes -bármilyen- kapcsolatot minek kell ország-világ tudtára adni, az nekem rejtély. A szülőnek semmi köze a gyereke szerelmi életéhez, de ezek szerint mégis van: teljesen szembementél anyáddal, és az elveivel, mindezt -eltartott gyerekként- nyilvánosságra is hoztad. Gratulálok! Tévedés azt hinni -hiába írták többen is-, hogy egyetemi éveid alatt anyádnak fizetni kell a gyerektartást. Elég arra hivatkoznia, hogy csak a saját létfenntartására elég a jövedelme, és már nem is kell tartásdíjat fizetni a nagykorú gyereke után.

Ha az volt a célod, hogy anyáddal konfrontálódj, az sikerült. Az egy hetes szerelem, meg lehet, hogy egy-két hónapig sem fog tartani, hiszen jóformán nem is ismeritek egymást.

.

máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!