Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon fura kerdes.Akarmilyen...

Nagyon fura kerdes.Akarmilyen tarsasagba megyek mindig minden fiu rámindul,össze akar velem jönni,rámír.Miert van mindig ez?

Figyelt kérdés

En csak tenyleg baratkozni akarok nem akarok semmilyen kapcsolatot sem,eleve nem is olyan reg szakitottam.

Megirom/megmondom nekik hogy nem nem akarok semmit de nem hagynak beken pedig tenyleg jol erzem magam veluk de csak baratilag.Mar nem oltozok ugy ahogy szoktam nem is merek semmi csinosat felvenni,frufrut vagattam hogy kicsit legalabb el legyek ugymond rejtve...nem tudom hogyan kezeljem mar ezeket ..valami tipp?Nem

Tudom mi jar ilyenkor a pasik fejeben mikor nyiltan elutasitom de csak nem hagyjak abba?Nem is erzem magam kulonosen szepnek vagy barmi


19/L


2021. máj. 19. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzás elég..
2021. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Es az a baj h meg az idosebb ferfiak is...apam baratai is,a volt fizikatanarom...nem tudom miert van ez...de nagyon nem birom kezelni
2021. máj. 19. 15:06
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

A két nem között nem létezik barátság.

A volt fizikatanárod is..fúj.. szóljál be neki, ha ő nem tisztel téged ennyire se, akkor te se vagy köteles őt tisztelni.

2021. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szépség átka. Sokan azért irigyli a másikat, amiért az szenved.
2021. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem ha nyomulnak rám legalábbis mostanában...nem érzem hogy kell nekem kapcsolat,és mégis jönnének. Hát én úgy szoktam hogy azért flörtölgetek vele,beszélgetünk aztán megvárom hogy szépen lassan magától hagyjon békén.


Ha meg egyből megfogja a farkam vagy valami azonnal ott is hagyom. Tudom ez egy férfitől fura de nekem elég nőm volt már az utóbbi időben,örülök hogy egyedül vagyok.


De igazából nem nagyon tudsz mit tenni,úgyis lesz aki neked is tetszik,és akkor összejöttök. 29f

2021. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van velem is. Ugyanezt csináltam én is évekig, mint te. Én sem tartom szépnek magam. Pedig már 35 éves vagyok, feleség, gyerekkel, +20 kg-val (szerintem ez is tudatalatt van, "direkt" híztam meg, hogy ne nézzenek rám). És semmi nem változott.

Itt írta egyszer valaki, hogy vegyem tudomásul, hogy a kisugárzás, a homokóra alak, legyen akörül bármennyi háj, a férfiaknak felhívás keringőre, magyarul beindul az ösztön, hogy ez a nő remekül ki tudná hordani a gyerekét. Vagy valami ilyesmit írtak, és hogy ez bármit is csinálok, nem fog változni. Teljesen mindegy, milyen ruha van rajtam, milyen a frizurám. Ez van. :(


Nincsenek is férfi barátaim. Kettővel próbálkoztam, de sajnos mindkettőről kiderült, hogy nekik nem elég a barátságom.

Mondjuk nők se nagyon.

2021. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
40 éves korodra elmúlik.
2021. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

#7 :D

Akkor van remény.

2021. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#6

Akkor nekem nagyon szar kisugárzásom lehet://

Homokóra alakom van, nincs rajtam felesleg, nem ronda az arcom, egészséges a hajam, szép és tiszta a ruhám, de nem kellek francnak se😅

Jó, módosítok: csak olyannak kellek, akinek bárki jó lenne szexre, öregeknek, munkásoknak, külföldi csávóknak, akiknek nem beszélem az anyanyelvét meg egy ideig tetszettem egy leszbikus lánynak.

2021. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 ezt a nők nem érthetik meg valószínűleg, én sem értem, hogy mi a vonzó egy férfinak.
2021. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!